סיור ביתי של ירמיהו וחנה דוגר: תמונות של הקרוואנים שלהם

סיור ביתי של ירמיהו וחנה דוגר: תמונות של הקרוואנים שלהם

משכן נעים! סומך על אלום ירמיהו דוגר ואישה האנה דוגר (לבית ויסמן) מתגוררים בקרוואן בזמן שהם מצפים לתינוק מספר 1. הזוג הטרי התאימו את החניון שלהם והפכו אותו לחלל מדהים.

"בכנות, אני כל כך אוהבת את החניון, ואני חושבת שהוא יעבוד נהדר כשהתינוק עדיין קטן", הסבירה האנה באמצעות הסטוריז שלה באינסטגרם במהלך שאלות ותשובות בדצמבר 2022. "בסופו של דבר נעבור לגור בבית, אבל אנחנו לא ממהרים. זה היה מושלם עבורנו עכשיו".

ילידת נברסקה, שנישאה לבוגרת TLC במרץ 2022, הוסיפה כי בעלה "עשה הרבה מחקר ועבודה" כדי לבודד את הקרוואן במאמץ להפוך אותו ל"חם ונעים" בחורף.

באשר לחדר הילדים לתינוקת שלהם, שעתידה להגיע באביב 2023, האנה אמרה שהם "שומרים על דברים די פשוטים".

"אולי אני יכול להגיד שכל החניך הוא חדר הילדים שלה?! במקרה זה, הוא מקושט כרגע בכל מה שקשור לחג המולד", היא הקניטה לקראת החג, והוסיפה כי בני הזוג פינו אזור "לכל בגדי התינוקות היקרים שלה והדברים שלה".

החלל שלהם נעים, ולצמד יש בבירור עין לקישוט פנים. החניון מצויד ברצפות עץ ובארונות לבנים לגמרי עם חומרה מסוגננת. הבית שלהם נראה רענן ומואר הודות לריהוט הלבן ולעיצוב הפשוט.

לגור בקרוואן זה לא לגמרי חדש עבור האנה. היא וששת אחיה נמצאים בלהקה משפחתית בראשות הוריהם, והגזע מתגורר ונוסע לעתים קרובות באוטובוסים יחד בזמן טיול בארץ. למרות שחלק מילדי ויסמן המשיכו להתחתן, הם עדיין מתאחדים להופעות מוזיקליות.

"החיים היו עסוקים עם כל המשפחה שלנו בכיוונים רבים ושונים בחודשים האחרונים. אבל בסוף השבוע הזה העמסנו את האוטובוס בפעם הראשונה מזה זמן מה", נכתב בעמוד האינסטגרם של משפחת ויסמן באוגוסט 2022 לאחר שנסעו למינסוטה להופעה.

לגבי ירמיהו, הוא לא היחיד מבין 18 אחיו שגר בקרוואן. אָחוֹת ג'וי-אנה פורסיית' (לבית דוגאר) ובעל אוסטין פורסיית'שחולקים את גדעון ואוולין, חיו בחניון לפני שעברו לביתם בארקנסו.

"זה חניון באורך 32 רגל. יש לו שלוש יציאות. זה מתאים למשפחה שלנו נהדר", ה 19 ילדים וספירה אלום פרץ על מצב החיים ה"מגניב" שלהם בשנת 2019. "אנחנו חיים בו כבר תשעה חודשים עד שנה, ואני אוהב את זה. זה קשה לפעמים כי אין לך את המטבח או המרחב הגדול יותר, אבל זה עובד נהדר. חלל מושלם עבורנו.”

למרות שהם גרים כעת בבית גדול יותר בזמן שג'וי בהריון עם תינוק מספר 3, הזוג עדיין אוהב לצאת לטיולים בחניון שלהם ואפילו נסעו אותו לנברסקה לחתונה של ג'רמיה והאנה.

בנוסף אח ג'ון דיוויד דוגר ואישה אבי דוגר (לבית ברנט), החולקים את הבת גרייס והבן צ'ארלי, דווח כי גם הם חיו בבית נייד בשלב מסוים במהלך נישואיהם, ועכשיו הם חובבי קמפינג גדולים.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של בית הקרוואנים של ג'רמיה וחנה דוגר!

קישור מקור