סילבסטר סטאלון, ג'ניפר פלווין גירושין: עדכונים מפוצלים

סילבסטר סטאלון, ג'ניפר פלווין גירושין: עדכונים מפוצלים

סילבסטר סטלון ואישה פרודה ג'ניפר סטאלון (לבית פלבין) נפרד באוגוסט 2022 לאחר 25 שנות נישואים, ב לגעת אושר בזמנו. הגירושים של בני הזוג לשעבר עדיין נמשכים. הם נישאו במאי 1997 וחולקות את שלוש בנותיהם, סופיה, סיסטין וסקרלט, ביחד.

"אני אוהב את משפחתי. אנו מטפלים בהסכמה ובפרטיות בנושאים האישיים הללו", סַלעִי אמר שחקן בהצהרה ל בקשר דרך נציגו ב-24 באוגוסט.

בעוד שסילבסטר טען שהוא וג'ניפר מנהלים "בידידות" את פרידתם, הדוגמנית לשעבר ציינה את הסיבה לפיצול ביניהם כ"הנישואים בין הצדדים מופרעים באופן בלתי הפיך", על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר בזמן. ג'ניפר הגישה את הניירת במחוז פאלם ביץ', פלורידה, ב-19 באוגוסט.

ברישומי בית המשפט, ג'ניפר מבקשת להחזיר את שמה לג'ניפר לי פלווין ומבקשת שנכסים והתחייבויות מסוימים שהיא וסילבסטר צברו במהלך נישואיהם "יחולקו בשוויון".

"הבעל עסק בפיזור מכוון, דלדול ו/או בזבוז של נכסי נישואין, אשר השפיעו לרעה על האחוזה הזוגית", טענה ג'ניפר בניירת. במסמכים צוין גם כי "יש לחייב את הבעל מלמכור, להעביר, להקצות, לשעבד או לפזר נכסים כלשהם בתקופת ההליכים הללו".

ילידת לוס אנג'לס מבקשת גם "שימוש ותפוסה בלעדית של המעון הזוגי במהלך ההליכים הללו", והיא הצהירה במסמכים, "בהמתנה לגילוי ובמאמץ לפתור בדרכי פירוק נישואין, האישה היא בכוונה לא להצטרף לגופים העסקיים ו/או לתאגידים בשלב זה אך שומרת לעצמה את זכותה לעשות זאת בעתיד".

פחות משבוע לאחר מכן, ה אֲנִי מַאֲמִין שחקן הובהר ל TMZ מדוע נישואיו לג'ניפר הסתיימו לאחר שהשמועות הסתובבו שהם נפרדו בגלל אי ​​הסכמה לגבי השגת כלב אחר.

"לא סיימנו את מערכת היחסים בטיעון כל כך טריוויאלי", אמר סילבסטר ב-24 באוגוסט. "פשוט הלכנו לכיוונים שונים. יש לי את הכבוד הגבוה ביותר לג'ניפר. אני תמיד אוהב אותה. היא אישה מדהימה. היא הבן אדם הכי נחמד שפגשתי".

סילבסטר וג'ניפר עוררו בתחילה שמועות מפוצלות ב-23 באוגוסט כאשר הוא נראה מכסה קעקוע קודם של פניה בעיצוב חדש.

גלול בגלריה כדי לקבל עדכון מלא על הגירושים המתמשכים של סילבסטר וג'ניפר.

קישור מקור