סילבסטר סטאלון, ג'ניפר פלווין פיצול: פרטי גירושין

זה נגמר. סילבסטר סטלון ואישה ג'ניפר סטאלון (לבית פלווין) נפרדו, כאשר ג'ניפר הגישה בקשה לגירושין מסילבסטר ב-19 באוגוסט, בקשר יכול לאשר. בני הזוג מפסיקים את זה לאחר 25 שנות נישואים.

ג'ניפר, 54, הגישה ניירת במחוז פאלם ביץ', פלורידה, חמישה ימים בלבד לפני שסילבסטר, 76, עורר שמועות על פרידה. Closer Weekly היה הראשון לפרסם את החדשות.

Broadimage/Shutterstock

ביום שלישי, 23 באוגוסט, סליי נצפה מקבל קעקוע של בולמסטיף, שהיה כיסוי של הקעקוע שהיה לו בעבר של פניה של ג'ניפר על החלק העליון של זרועו הימנית.

סליי נמצא כעת באוקלהומה סיטי בצילומי סדרת Paramount+ הקרובה טולסה קינג, שם החליט לעצור בחנותו של אמן הקעקועים המקומי זאק פרז בשביל הדיו החדש שלו. בתמונת אינסטגרם שנמחקה מאז, האמן הראה את עבודתו – דיוקן של בוטקוס, הכלב מהאגדי של סליי סַלעִי סרטים, על פניה של ג'ניפר שלו.

"היום הגדול בקריירת הקעקועים שלי!!" זאק כתב בפוסט שלו באינסטגרם שנמחק מאז ב-16 באוגוסט. "תודה שסמכת עליי עם הקעקוע שלך היום @officialslystallone."

החל מה-14 באוגוסט, ניתן היה לראות את הקעקוע המקורי של פניה של ג'ניפר בלתי נשכחים זרועו העליונה של הכוכב בסלפי סליי פרסם בעמוד האינסטגרם הרשמי שלו. העיצוב הקודם הציג דיוקן של פני הדוגמנית מוקפים בעיצובים של ירק ופרחים.

ג'ניפר גם פרסמה רמז סתמי לגבי מצב נישואיה לסליי. ב-10 באוגוסט, ג'ניפר – שלא עוקבת אחרי סליי באינסטגרם – שיתפה תמונה שלה ושל שלושת ילדיה שהיא חולקת עם סליי. "הבנות האלה הן בראש סדר העדיפויות שלי [red heart emoji] שום דבר אחר לא משנה. ארבעתנו לנצח [white heart emoji] [folded hands emoji] #אמת #משפחה #לנצח", היא כיתוב את התמונה באמצעות אינסטגרם.

סליי וג'ניפר הכירו בשנת 1988. באותה תקופה, סליי כבר היה מגה אייקון הוליוודי לאחר ששיחקה בסרטים סַלעִי ו דם ראשון. הוא היה נשוי פעמיים והתגרש פעמיים מאשתו השנייה בריג'יט נילסן (1985-1987) ואישה ראשונה סשה צ'אק (1974-1985). הוא גם כבר היה אב לשני בנים, סייג' וסרג'ו, מנישואיו הראשונים.

עוד לבוא …קישור מקור