סינתיה על מולי, אוליביה, קלי אלרקציה

הצד שלה בסיפור. ארוס בן 90 יום כוכב סינתיה דקר, מולי הופקינס' החברה הכי טובה לשעבר ושותפה עסקית, שוברת שתיקה על הבת של מולי אוליביה הופקינסמריבה עם החבר לשעבר של מולי קלי בראון בהצהרה בלעדית ל בקשר.

"אני מוטרד מאוד ורוצה שהשם שלי יוסר מהדו"ח. אני אספר את כל זה לחוקרים כי אני לא רוצה להיות רשום בשום מקום על זה!" סינתיה, 51, מספרת בלעדית בקשר. "ניסיתי להישאר בשקט ולתת לזה להתנגן, אבל עכשיו הם מערבים אותי ואני לא מתכוון לשבת בחיבוק ידיים כי השם שלי מתפרש לא נכון".

ה ארוס 90 יום: שיחת כריות ההצהרה מגיעה אחרי יום אחד אחרי בקשר אישר באופן בלעדי ששמה הוזכר בדו"ח משטרתי שהוגש על ידי אוליביה, 22, ומולי, 47, ב-2 בפברואר, לגבי מריבה פיזית שהתרחשה לכאורה ב-21 בנובמבר 2022.

התקרית לכאורה התרחשה בין אוליביה לקצין לשעבר במשטרת ניו יורק בעסק של מולי וסינתיה, LiviRae Lingerie.

לפי הדיווח של משטרת מחוז קוב, אוליביה עבדה מאחורי הדלפק עם אמה ועובד נוסף כשקלי נכנסה לחנות.

"קלי כעסה על אוליביה בגלל בעיות עם החבר של אוליביה. אוליביה וקלי התווכחו שתיהן זו עם זו. קלי הצהיר שהוא יבוא אליה", פירט קצין הדיווח. "אוליביה אמרה לבוא אליה אז. בשלב זה, קלי מיהרה לדלפק, תפסה את אוליביה בצווארה והטיחה אותה בקיר".

"אוליביה הצהירה שהיא חיכתה זמן רב כדי לדווח על התקרית כי היא לא רצתה להלחיץ ​​את פיה במהלך הזמן הזה וכי קלי היא בלשית לשעבר של NYPD", נמשך הדיווח.

בדו"ח, אוליביה אמרה לקצין שהיא לא הצליחה להשיג את צילומי האבטחה של המריבה מכיוון שסינתיה הייתה היחידה עם "גישה לצילומים".

יומיים בלבד לאחר הגשת דו"ח המשטרה, בקשר פרסמה באופן בלעדי את החדשות שמולי וקלי, בת 43, נפרדו לאחר שנתיים של היכרויות על רקע האשמות שקלי "חנקה" את בתה הבכורה של מולי.

"סמוך לחג ההודיה 2022, מולי החליטה שעדיף לה לסיים את מערכת היחסים שלה עם קלי בגלל גורמי לחץ לא בריאים, אתגרים והתנהגות תוקפנית מוזרה", המנהל של מולי, דומיניק אנצ'ינטון, הבעלים של Dominton Talent House, אישר בקשר בהצהרה בלעדית. "רבים מהחששות הללו הפכו גלויים יותר ותכופים יותר באופן פרטי ובמהלך הופעות פומביות. החששות הללו החלו זמן קצר לאחר פרישתו של קלי והעברתו לג'ורג'יה כדי להיות ליד מולי".

בינתיים, קלי הכחישה את המריבה עם אוליביה. "מעולם לא נתתי לה אגרוף ולא איימתי עליה בנשק כלשהו. אני באמת רוצה להישאר לבד", אמרה קלי בהצהרה ל בקשר. "אני לא מפריע להם ואפילו לא הולך לעיר שלהם. אני לא רוצה שום קשר איתם. זה נגמר, לא הייתי לידם מאז נובמבר”.

ב-2 בפברואר, באותו היום שבו הוגש הדו"ח במשטרה, קלי הצית שמועות על הפרידה שלו מאישיות TLC לאחר ששיתף מייל כתוב בצורה קשה מאוליביה ברשתות החברתיות.

"זה מה שהייתי צריך להתמודד איתו כשעברתי לג'ורג'יה", כתב הקצין בדימוס את צילום המסך דרך הסטוריז שלו באינסטגרם של האימייל, שנערך ב-14 בנובמבר 2022. "אבל הם יציירו תמונה תמימה".

במייל, אוליביה הגנה על עצמה מלהיות "אדם מפונק", ואמרה שהיא תהיה "מוצלחת יותר" ממה שקלי תהיה אי פעם וסיימה את המסר הלוהט באמצעות השמצה גזעית.

באותו חודש שמולי וקלי נפרדו, מולי עברה פרידה נוספת. ילידת ג'ורג'יה הסתכסכה עם סינתיה, חברתה הטובה ביותר מזה יותר משני עשורים. הבסטיז הפכו לצמד האוהדים האהובים על ארוס בן 90 יום ספין-אוף, ארוס 90 יום: שיחת כריות, והצופים התחילו לשער שיש ביניהם דם רע כאשר סינתיה הפסיקה להופיע בפרקים לצד מולי, כשהוחלף על ידי החבר של מולי דאז, קלי.

באדיבות סינתיה דקר/אינסטגרם

סינתיה אישרה שהיא ומולי כבר לא ביחסים טובים לאחר שצופי TLC הציפו את ההערות של פוסט באינסטגרם מנובמבר 2022. "מולי ואני כבר לא חברים", ענתה סינתיה למעריץ. "אני לא אחזור שיחת כריות. הלוואי והייתה לי תשובה אחרת בשבילך."

החברות של סינתיה ומולי היא עוד לפני שהותם על החוף ארוס בן 90 יום זִכָּיוֹן. מלבד הקמת עסק ההלבשה התחתונה שלהם ב-2006, זו הייתה למעשה סינתיה שהציעה למולי להירשם לסדרת TLC ארוכת השנים לאחר שאמא לשניים פגשה את הבעל לשעבר לואיס מנדז במהלך טיול של ילדה ברפובליקה הדומיניקנית.

דיווח של נייט גרנט

קישור מקור