סיפורי הצלחה של 'חיי 600 ק"ג': ראה טרנספורמציות בירידה במשקל

סיפורי הצלחה של 'חיי 600 ק"ג': ראה טרנספורמציות בירידה במשקל

ללא כאב אין הישג. החיים שלי 600 ק"ג כבשה את הצופים עם הפרקים העוצמתיים שלו, המתעדים את הסיפורים האמיתיים של אנשים שמנים חולנית שמחויבים לרדת במשקל. כל אדם יוצא למסע כושר משלו בתקווה להיות בריא, להחזיר לעצמו את עצמאותו ולהפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמו. במהלך השנים, היו הרבה שינויים מדהימים בירידה במשקל בתוכנית.

כפי שאוהדים יודעים, המשתתפים חייבים לפעול לפי הוראותיו של המנתח הנודע ד"ר יונן נוזראדן כדי שיוכלו להגיע ליעדים שלהם. על מנת לקבל אישור לניתוח מעקף קיבה בסיכון גבוה, רוב המטופלים חייבים לעמוד בתוכנית הדיאטה המחמירה שלו 1200 קלוריות. זה אומר שהם חייבים להילחם בהתמכרויות למזון שלהם ולהיצמד לתוכנית דלת הפחמימות, דלת השומן ועתירת החלבון שלו, וזו משימה לא פשוטה.

ד"ר עכשיו פתח בעבר בהסבר מדוע יש לו מנטליות של "אהבה קשוחה" עם האנשים שהוא מטפל בהם, במיוחד בגלל ש"קשה" לאנשים לשמור על המשקל.

"זה אתגר יומיומי לעבוד עם כמה מטופלים שיכולים להיות הרס עצמי", אמר אֲנָשִׁים. "התפקיד שלי הוא לא להחמיר, אלא למצוא דרך להניע אותם לעבוד קשה כדי להגיע למטרות שלהם. יש מקרים שבהם אני חושב שזה הכרחי לאיזו אהבה קשה ואני צריך להיות חמור איתם, אז אני מראה קצת מהדאגה והתסכול שלי".

"השמנה חמורה היא מצב פיזי ופסיכולוגי מורכב עם מרכיבים רבים. לא להבין כמה מהמאבק שלהם הוא פסיכולוגי ולא רק פיזי יכול להיות המכשול הגדול ביותר לשינוי עם המטופלים", הסביר. "רבים מסרבים להודות שיש להם קומפולסיות רגשיות או הפרעות פסיכולוגיות כפייתיות שמניעות אותם לאכול יותר מדי."

הרופא הבריאטרי המפורסם התייחס גם לאופן שבו הם הצליחו להשיג את התוצאות הרצויות.

"ברגע שהסרנו את הכפייה הפיזית לאכול בניתוח הרזיה, יש לנו את החלון הטוב ביותר שלנו לגרום להם לראות את זה ולטפל בבעיות שיובילו להצלחה ארוכת טווח עבורם", אמר איש הטלוויזיה.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות כמה מהשינויים הגדולים ביותר בירידה במשקל!

קישור מקור