סלבס מראה עור, הולך בעירום

סלבס מראה עור, הולך בעירום

אם יש לך את זה, התהדר בו! סלפי לבוש ביקיני הם כל הזעם, במיוחד בקרב הקהל A-list. קים קרדשיאן אינו זר לדיוקן עירום, ו אמא נוער OGשל פרה אברהם מעולם לא נתנה להיותה חשופת חזה למנוע ממנה לבצע משימה.

"אני אוהב עירום," אמרה פעם קים אהבה מגזין, לפני שציינה כי בעלה המנוכר כעת קניה ווסט "תמיד אומר, 'תלבש סקסי יותר'. הוא תמיד מעודד".

וקים היא לא הכוכבת היחידה שמרגישה בנוח בעור שלה. "פעם אהבתי להיות עירום", הדוגמנית קארה דלווינגן הודה בגלוי בראיון עם W מגזין בשנת 2014. "ההורים שלי יצטרכו להלביש אותי כי פשוט הייתי מתרוצצת בסופר ומורידה את כל הבגדים שלי. זה היה כיף. חוֹפֶשׁ. שחרור," מנה מלכת המסלול.

מיילי סיירוס מסכים. "אני לא באמת לחוץ יותר מדי מהיותי שם בחוץ. לא נשאר כלום לתפוס אותי עושה. אתה רוצה לפרוץ למייל שלי כדי שתוכל למצוא את תמונות העירום שלי?" אמרה פעם. "אני פשוט אשים אותם."

קלואי קרדשיאן לאחרונה גם מתהדרת בגופה המסותת, וכוכבת הריאליטי שיבחה בעבר את אחותה הגדולה, קים, על שהראתה את תמיכתה במהלך מסע הירידה במשקל. "אני חייבת לצעוק ולהודות לאחותי התומכת להפליא @kimkardashian שהכריחה אותי לעשות את זה מורכב לירות!" היא כתבה באינסטגרם. "דחיתי את זה כי פחדתי מכדי לעשות את הצילומים! אבל קימברלי יצרה אותי והייתה לי יותר ביטחון מאשר היה לי את עצמי!"

חם מדי להתמודד כוכב פרנצ'סקה פארגו ממלאת את עמוד האינסטגרם שלה בצילומים מדהימים המציגים את מבנה הגוף המעורר קנאה שלה. כאשר הבוגרת של נטפליקס נשאלה מדוע היא מפרסמת תמונות חושפניות, היא שיתפה מסר חזק על אהבה עצמית.

"אני חושבת שנשים מועצמות צריכות להיות מסוגלות להרגיש גם בעלות עוצמה מינית", כתבה היפהפייה הברונטית בתגובה לאחד העוקבים שלה באינסטגרם ביולי 2020. "[It] זה לא אומר שאני צריך להסתיר את החלק הזה בי כדי לזכות בכבוד הזה".

מ קיילי ג'נר ל קורטני קרדשיאן ו אמילי רטאייקאוסקי ל ניקי בלהבדוק את הגלריה למטה כדי לראות עוד סלבס נהנים לחשוף הכל.

קישור מקור