סלבס שדילגה על קורטני קרדשיאן, החתונה של טראוויס בארקר

סלבס שדילגה על קורטני קרדשיאן, החתונה של טראוויס בארקר

רומן עטור כוכבים – מינוס כמה פרצופים מוכרים! קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקרהחתונה האיטלקית של המאה ה-19 נראתה כמו האירוע החברתי של המאה, עם זאת, נראה שחלק מהמשפחה הקרובה והחברים שלהם נותרו מחוץ לרשימת האורחים.

הצמד קשרו את הקשר בטקס החתונה השלישי שלהם בטירה האיטלקית קסטלו בראון בפורטופינו, איטליה, ביום ראשון, 22 במאי. האירוע הרומנטי היה מלא אהבה כאשר קורטני, 43, וטרוויס, 46, החליפו את נדריהם מול קבוצה אינטימית של משפחה וחברים. אבל מי פספס את הכיף? רוב קרדשיאן, למשל, לא נכח בחתונה. מקור אמר באופן בלעדי בקשר בעקבות הטקס שה-E לשעבר! אישיות, בן 35, לא השתתף בחתונה של אחותו הגדולה כי הוא "רוצה להיות פרטי".

"רוב הוא אדם מאוד פרטי", שיתף גם המקורב. "הוא ידע שהחתונה תהיה על הבמה העולמית".

מה שכמובן היה. אבל שאר משפחת קרדשיאן-ג'נר – כולל קים ו קלואי קרדשיאן ו קנדל ו קיילי ג'נר – היו נוכחים כשקורטני וטרוויס אמרו את ה-"I dos" שלהם.

לפי הצליל, אין דם רע בין מייסדת פוש לאחיה היחיד. המקור הסביר שקורטני וטרוויס "יחגגו עם [Rob] בלוס אנג'לס" המקורב הוסיף, "יש הרבה אנשים שהם עדיין צריכים לחגוג איתם בלוס אנג'לס"

חברים קרובים למשפחה אדיסון ריי, פיי חדרה ו הארי הדסון נעדרו באופן ניכר מחגיגת החתונה. אדיסון, מצידה, עדיין חגגה את הזוג הטרי עם תגובה מתוקה בפוסט האינסטגרם שלהם. כמה מהאחרים המשמעותיים של משפחת קרדשיאן-ג'נר, כולל פיט דיווידסון, טרוויס סקוט ו קורי גמבלנראה שגם דילג על הטקס האיטלקי. קריס ג'נראמא של, מרי ג'ו "MJ" קמפבלואבא של טרוויס, רנדי בארקרלא הצליחו להגיע.

"סבתא של קורטני כל כך חשובה לה, כמו גם אבא של טרוויס, והם לא יכלו להגיע לטיול, וזו הסיבה שהם היו העדים בטקס הרישוי של לוס אנג'לס", אמר אותו מקור. בקשרבהתייחסו לטקס בית המשפט של קורטני וטרוויס בסנטה ברברה ב-15 במאי.

גלול בגלריה כדי לראות אילו כוכבים היו חסרים בחתונה של קורטני וטרוויס.

קישור מקור