סלבס שזכו למטוסים פרטיים: טיילור סוויפט, עוד

סלבס שזכו למטוסים פרטיים: טיילור סוויפט, עוד

הם טסים במחלקה ראשונה… סוג של. בעוד שחלק מהסלבס שוכרים מטוסים פרטיים עבור אותן טיסות קרוס קאנטרי ארוכות, אחרים קנו מטוסים שיהיו על הסיפון. אבל כמובן, עם המטוס שלך מגיעה תגובה גדולה של מעריצים.

טיילור סוויפט נגררה על ידי מעריצים לאחר שדווח ביולי 2022 שהיא טסה 170 פעמים בין ה-1 בינואר ל-19 ביולי של אותה שנה. מחקר שנעשה על ידי חברת שיווק לקיימות Yard דיווח כי מטוסו של הזמר "צבר 22,923 דקות עצומות באוויר", שהצטברו ל"פי 1,184.8 יותר מסך הפליטות השנתיות של האדם הממוצע".

לאחר פרסום המחקר, נציג של טיילור פרסם הצהרה אליו אבן מתגלגלת על השימוש במטוס הפרטי שלה.

"המטוס של טיילור מושאל באופן קבוע לאנשים אחרים", נכתב בהודעת הדובר. "לייחס לה את רוב הנסיעות האלה או את כולן זה לא נכון בעליל".

כוכבים נוספים ששמותיהם הופיעו ברשימה כללו, ג'יי זי, בלייק שלטון ו קים קרדשיאן, בין היתר. עם זאת, הם לא קיבלו תגובה כמו כמה כוכבים אחרים.

בזמן קיילי ג'נר לא נכנסה לרשימה – סליחה, אייר קיילי – ידוע כי מעריצים מטיחים את מייסדת קיילי קוסמטיקס על השימוש שלה במטוס. למעשה, ימים לפני שטיילור ספגה את עיקר שנאת המטוסים הפרטיים ברשת, חלק ממשתמשי המדיה החברתית הטיחו את קיילי על כך שלפי הדיווחים לקחה טיסה של 17 דקות מקמרילו לנמל התעופה ואן נויס בלוס אנג'לס.

"קיילי ג'נר טס פרטי עבור 17 דקות ואתה באמת מודאג לגבי קשית הפלסטיק שלי?" משתמש אחד בטוויטר כתב, לאחר שהטיול הפך ויראלי. אחר הוסיף: "אלה חלק מהטיסות קיילי ג'נר לקח החודש. טיסה 1: 3 דקות. טיסה 2: 17 דקות. טיסה 3: 28 דקות. אם אתה עושה כל מה שאתה יכול למען כדור הארץ ומרגיש 'מעט' זועם מזה, אתה לא לבד".

חלק מהאנשים התייחסו לאיל האיפור כאל "פושע אקלים" באינטרנט. משתמש שלישי בטוויטר כתב, "80% מהאנשים מעולם לא לקחו א מָטוֹס ו קיילי ג'נר נמצא כאן בטיסות רגילות של 10 דקות, 5 טיסות בשבוע האחרון פחות מ-30 דקות, אחת הייתה באורך 3 דקות. טביעת הרגל הפחמנית שלה עבור טיסה אחת של עשר דקות, היא יותר ממה שחלק מהאנשים עושים בשנה. … הרשו לי לחזור על כך – טביעת הרגל הפחמנית שלה מטיסה אחת של עשר דקות היא יותר ממה שאנשים מייצרים בשנה!!"

גלול בגלריה כדי לראות אילו סלבס נוספים נקראו לשימוש במטוס הפרטי שלהם.

קישור מקור