סלבריטאים בביקיני 2023: תמונות, תמונות בגד ים סקסי

סלבריטאים בביקיני 2023: תמונות, תמונות בגד ים סקסי

לא משנה באיזו עונה זו, כמה מהסלבריטאים האהובים עליך, כולל אמילי רטאייקאוסקי ו אשלי בנסוןכולם עוסקים בילוי בשמש בביקיני שלהם.

להתחיל 2023, EmRata לקחה לאינסטגרם כדי לשתף כמה תמונות ביקיני כיפיות ופלרטטניות מחופשה טרופית עם חברים. כיתוב קרוסלת התמונות עם אימוג'י ביץ', ה הגוף שלי המחבר הרעיד ביקיני צבעוני שמזכיר את שנות ה-90, כמו גם שני חלקים בצבע אדום.

כמובן, המעריצים שלה עסקו בזה! "המלכה שלנו ברכה אותנו", הגיב אדם אחד. "אלה!" הוסיף עוד אחד.

למרות שאמילי התחילה בהוליווד כדוגמנית ושחקנית, ילידת בריטניה הסתעפה מאז לזירות אחרות, כולל מותג בגדים בשם Inamorata והנחיית פודקאסט להיט שכותרתו "High Low". EmRata והאורחים המפורסמים שלה, כמו בלה תורן, ג'וליה פוקס, אלכס קופר ועוד, להתמודד עם כל דבר, החל מפילוסופיה ועד סקס.

בעוד "High Low" הוא מיזם לאחרונה, אם לאחד, שחולקת את הבן סילבסטר עם האקס סבסטיאן בר-מקלרמעולם לא נמנע מלדון בפומבי בנושאים פגיעים יותר.

בינואר 2020, EmRata שיתפה תמונה שלה כנערה לובשת ביקיני עם מסר חזק.

"פעם אהבתי להראות לאנשים את התמונה הזו שלי בגיל 14 כדי להוכיח שהגוף שלי טבעי. עכשיו אני קצת עצוב שזה קיים בכלל. הייתי רק ילדה בתמונה הזו, והלוואי שהעולם היה מעודד את האני בן ה-14 שלי להיות יותר מסתם הגוף שלי", כתבה אז, בהתייחסה להשערות שהיא עברה ניתוח פלסטי.

"כל זה אמר, אני עדיין מרגיש שהועצמתי דרך הגוף והמיניות שלי באמצעות דוגמנות ופלטפורמות כמו אינסטגרם. למרבה המזל, גיליתי את החלקים בי שכל כך חשובים מ'סקסיות'", המשיכה EmRata, לפני שייעצה לעוקביה להתעלם מסטנדרטים של יופי ו"לקרוא הרבה ספרים".

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את רגעי הביקיני הטובים ביותר של סלבריטאים של 2023 עד כה.

קישור מקור