סלבריטאים בהריון 2023: הודעות על הריון

סלבריטאים בהריון 2023: הודעות על הריון

בייבי בום של סלבריטאים! שנת 2023 התחילה בשאגה עם ידוענים שהודיעו שהם בהריון ומצפים לתינוקות בשנה החדשה.

"כדי להתחיל את השנה החדשה, אנו רוצים לנצל את ההזדמנות לאחל לכל החברים, המשפחה והעוקבים שלנו בריאות, אושר ושפע של אהבה", ברודי ג'נר שותף לצד קליפ של חברה טיה בלנקובדיקת הסונוגרם של 1 בינואר. "אנחנו באמת מעריכים ואוהבים את כולכם. אנחנו נרגש לשתף איתך ברכת חיים חדשים בשנה החדשה".

"המלאך הקטן שלנו בדרך", הוא הוסיף עם אימוג'י לב כחול.

לשעבר מתעדכן עם הקרדשיאנים הכוכב הוצף באיחולי בריאות מחברים מפורסמים לאחר ששיתף את החדשות על ילדו הראשון.

"לא יכול להיות מאושר יותר עבור שניכם!!!!! מזל טוב!!!!" היידי מונטג – שקיבלה את פני בנה השני עם בעלה ספנסר פראט בנובמבר 2022 – נכתב מתחת לפוסט. חברתו לשעבר של ברודי אבריל לאבין צלצל בברכתה לזוג, בעוד אמו, לינדה תומפסון אמרה שהיא שמחה שהיא כבר לא צריכה לשמור את הסוד.

"כל כך שמח שאתה משתף את החדשות האלה כדי שאוכל לספר לכולם שאני פוגש ברחוב עכשיו!" היא כתבה. "שמרתי את הסוד הזה, אבל זה היה כל כך קשה! אנחנו כל כך שמחים! אוהב את שניכם כל כך… אוהב את שלושתכם כל כך!"

ברודי אמנם לא חשף מתי יגיע הקטן שלהם, אבל הוא והגולש המקצועי נקשרו לראשונה באפריל לפני שהפכו את מערכת היחסים שלהם לאינסטגרם לרשמי בחודש שלאחר מכן.

חוץ מ ה גבעות אלום, ראפר הִגָיוֹן – ששמו האמיתי הוא סר רוברט בריסון הול II – השתמש גם בשנה החדשה כדי להכריז על חדשות מרגשות לתינוק.

"תינוק חדש שמח!" האמן "פראייר לכאב" שיתף לצד דומה סרטון סונוגרם באותו יום. "בייבי הול מס' 2 ב-2023", אשתו של לוג'יק, בריטני נואלשיתפה בפוסט שלה.

לוגיקה ובריטני – שנוטות לשמור על חייהם ומערכת היחסים שלהם מחוץ לרשתות החברתיות – זעזעו את המעריצים כשהם הכריזו על הולדת ילדם הראשון בשנת 2020.

"פרטיות עם המשפחה היא דבר שמאוד חשוב לו [me]. עם זאת, המעריצים שלי הם המשפחה שלי מאז שהכל התחיל, אז רציתי לחלוק איתכם הצצה לחיים שאני עכשיו צולל אליהם בראש", הוא שיתף באותו יולי. "הייתי רוצה שתכיר את LB כפי שאנו קוראים לו, בובי הקטן."

"ואשתי היפה בריטני שהיא אמא מדהימה", המשיכה לוג'יק ואישרה את נישואיהם. "שני אלה הופכים אותי לגבר המאושר בעולם וזה אושר ששום דבר אחר לא הצליח להגשים מעולם."

המשיכו לגלול כדי לראות כל סלבריטי שהכריז על הריון בשנת 2023.קישור מקור