סלבריטאים לובשים תלבושות אשליה בעירום: מראה עירום מזויף

סלבריטאים לובשים תלבושות אשליה בעירום: מראה עירום מזויף

נראה שהטרנד האופנה החם ביותר של 2022 עבור כוכבי הוליווד הוא המראה ה"עירום". שַׂחְקָנִית בלה תורן התחילה את העניינים במרץ בלבישת שמלה אדומה צמודה בעיצוב של אישהגוף חשוף עליו ומאז סלבריטאים אחרים הלכו בעקבותיו עם הסגנון החריף.

שמלת האשליה האדומה של בלה מאת המעצב הספרדי סרג'יו קסטנו פניה גרמה לה להיראות עירומה מבלי להיות ממש חביבה, שכן היא הראתה את קווי המתאר הברורים של השדיים, הפטמות, הטבור, הבטן והירכיים. היא לבשה אותו להקרנה של הסרט מורביוסומאז הוא הפך לפריט חובה.

איגי אזליה לבשה את השמלה הזהה ללבוש בזמן שחגגה את יום הולדתה ה-32 ב-7 ביוני. היא התייצבה כשהיא לבושה בשמלה האדומה הנועזת שנראתה כאילו צוירה בה ריסוס על גופה בתמונת אינסטגרם שבה כתבה, "חיבוק ענק ותודה" ל סרג'יו "שדאג שהשמלה שלי הגיעה בדיוק בזמן!" קימורי שעון החול של הראפר גרמו לשמלה להיראות כמו מופע עשן מוחלט בדיוקן יום ההולדת שלה.

דמי לובאטו הוא גם מעריץ של שמלות האשליה האופטית העירומה של סרג'יו, כשהם לבשו אחת בגוונים ירוקים וצהובים במהלך ביקור עיתונאי בניו יורק ב-13 ביוני. הזמרת הראתה איך היא נראתה מאחור, שם היא הופיעה בחלק התחתון והאחורי החשוף שלהן. הירכיים שלהם הוצגו בגוונים זהובים.

הם תייגו את המעצב בקרוסלה של צילומי אינסטגרם תוך כדי הראווה במראה החריף. אבל כשזמר "סליחה לא מצטער" נעצר תוכנית הלילה עם ג'ימי פאלוןהם כיסו את שמלת NSFW עם בלייזר שחור כהה.

קיילי ג'נר קבעה דופק כשהיא לבשה א מאוד ביקיני נועז של ז'אן פול גוטייה שגרם לזה להיראות כאילו היא חשופת חזה. כוכבת הריאליטי הראתה את המראה בסדרה של תמונות אינסטגרם ב-6 ביוני מהחופשה שלה בדרום יוטה, שם לבשה את החלק העליון של בגד הים בצבע בשר עם שתי פטמות מצוירות בצורה מדויקת מאוד.

זמר טוב לו מצאה השראה גם ב"חלק העליון ללא חזה", לובשת חולצת אשליה עירומה עם הדפס מציאותי מאוד של חזה חשוף עליה בשילוב עם חליפה כחולה בסלפי של 10 ביוני, שאותו היא כינתה, "כמעט גברת".

גלול מטה לתמונות של כוכבים לובשים תלבושות "עירומות" עזות.

קישור מקור