סלבריטאים מאורסים ב-2023: אירוסים של סלבריטאים

סלבריטאים מאורסים ב-2023: אירוסים של סלבריטאים

שנה חדשה, אירוסים חדשים! 2023 מבטיחה שיהיו הרבה זוגות מפורסמים שיחליטו שהגיע הזמן לקשור את הקשר, עם רגעי הצעות יפים ובלתי נשכחים.

לאחר שיצאו לסירוגין במשך חמש שנים וחלקו שני ילדים יחד, יעשה ראפר טרוויס סקוט סוף סוף שם טבעת לחברה קיילי ג'נרהאצבע של? הזוג קיבל את פני תינוק מס' 2בן, ב-2 בפברואר 2022, הוסיף למשפחתם הכוללת כבר את הבת Stormi Webster, שנולדה ב-1 בפברואר 2018.

האמן "Sicko Mode" סיפר אבן מתגלגלת בשנת 2018, "אני צריך אותה איתי כדי לנתח. היא האחת", והוסיפה שקיילי היא "האמא הכי מגניבה בכל הזמנים". בעוד שהזוג נפרד באוקטובר 2019, הם חזרו יחד בשמחה עד יוני 2021 ומאז הם יציבים.

בזמן קיילי קווקו אמרה שהיא לא תתחתן שוב אחרי שני נישואים כושלים, היא מצאה את בן זוגה לנצח עם החבר שלה, שחקן עמית טום פלפרי. הזוג הוא מצפים לילדם הראשון ב-2023ו טבעת אירוסין יכול לבוא לפני שהתינוק נולד.

הדייל כוכבת כבר הודיעה עד כמה היא אוהבת את אוזרק אלום. "לאיש המדהים שהציל אותי בכל הדרכים… יום הולדת שמח, מותק! להכיר אותך זה להעריץ אותך באמת… העולם נדלק ביום שנולדת. אני אוהב אותך!!" קיילי פרצה בפוסט באינסטגרם ביולי 2022 על היפה שלה.

ריהאנה יכולה להפוך לכלה בפעם הראשונה אם החבר A$AP רוקי סוף סוף עולה השאלה. הזוג קיבל את פני ילדם הראשון, בן ששמו טרם נחשף, ב-13 במאי 2022, לאחר להפוך לזוג בשנת 2020 לאחר שנים של חברות.

אני מקווה שבשנת 2023 תראה כמה טוויסטים בהפתעה לאירוסין, כמו הכלה לעתיד שמבקשת את ידו של החתן לעתיד בנישואין. זה מה לשעבר רווקה כוכב בקה כופרין עשה כשהיא הציעה נישואים לחבר תומס ג'ייקובס. בני הזוג הכריזו על אירוסיהם באמצעות אינסטגרם ב-29 במאי 2022.

"בתפנית העלילה האולטימטיבית… הוא אמר 'כן'!" יליד מינסוטה חלק לצד א סדרת תמונות מהרגע המאושר. "סוף סוף מצאתי את הנהג שלי לחיים ואת זה שגורם ללבי לחייך כל יום. אני לא יכולה לחכות לעשות את הכל איתך טומי, תודה שהפכת אותי לילדה הכי מאושרת בחיים", הוסיפה.

"ביום של, הייתי כמו, 'אלוהים אדירים, זה מה שכל גבר מרגיש כשהוא עומד לכרוע ברך!'" אמרה בקה. E! חֲדָשׁוֹת לגבי הצעת נישואין לתומס. "אתה פשוט חי ברגע החלומי הסוריאליסטי הזה, ואתה רוצה לוודא שהכל מושלם ושאתה אומר את הדבר הנכון. ואני השפלתי", היא התבדחה.

"אני מקווה שאנשים אחרים יכולים עכשיו להרגיש מועצמים ולהגיד שכן בסדר לכופף את הכללים ולצאת מהנורמה ולהרגיש בטוח לגבי זה", הסביר כוכב הריאליטי. "אני מקווה, אם כבר, נשים אחרות יוכלו לראות את זה ולהגיד, 'אתה יודע מה, לדפוק את הנורמה. אני הולך לנענע את הסירה ולעשות את זה בדרך שלי אם זה מה שמרגיש נכון'”.

גלול למטה כדי לראות את כל הסלבריטאים שהתארסו בשנת 2023 עד כה!קישור מקור