סלבריטאים מגיבים במחווה מתוקה

סלבריטאים מגיבים במחווה מתוקה

אף פעם לא נשכח. סמטת קירסטי נפטרה ב-5 בדצמבר 2022, לאחר מאבק קצר במחלת הסרטן, אישרו ילדיה. בעקבות הידיעה על מותה של השחקנית, חבריה לשעבר וחבריה המפורסמים דיבר במחווה שונים באינטרנט.

"אנחנו עצובים להודיע ​​לך שלאמא שלנו המדהימה, האכזרית והאוהבת נפטר לאחר מאבק בסרטן, שהתגלה רק לאחרונה", שיתפו ילדיה, טרו ולילי פרקר, בהצהרה. "היא הייתה מוקפת במשפחתה הקרובה ביותר ונלחמה בעוצמה רבה, והותירה אותנו בוודאות בשמחת החיים הבלתי נגמרת שלה ובכל ההרפתקאות שצפויות לה. עד כמה שהיא הייתה אייקונית על המסך, היא הייתה אמא ​​וסבתא מדהימות אפילו יותר".

הצהרת האינסטגרם המשיכה להודות ל"צוות המדהים של הרופאים והאחיות" שעובד במרכז הסרטן מופיט.

"הלהט והתשוקה של אמא שלנו לחיים, ילדיה, נכדיה ובעלי החיים הרבים שלה, שלא לדבר על חדוות היצירה הנצחית שלה, היו ללא תחרות והותירו אותנו מלאי השראה לחיות את החיים במלואם בדיוק כפי שהיא עשתה", סיכמו טרו ולילי.

ה תראו מי מדבר השחקנית נולדה בוויצ'יטה, קנזס, ב-12 בינואר 1951. לאחר שעברה ללוס אנג'לס, אלי עשתה את הופעת הבכורה שלה בהוליווד בסרט 1982 מסע בין כוכבים השני: זעמו של חאן. במהלך השנים, מעריצים זיהו את הכוכבת מתפקידיה ב זה לוקח שניים והסדרה לחייםשבו פעלה לצידה טד דנסון.

"הייתי על מטוס היום ועשיתי משהו שאני עושה רק לעתים רחוקות. צפיתי בפרק ישן של לחיים", שיתף דנסון בהצהרה ל מועד אחרון. "זה היה הפרק שבו טום ברנגר מציע נישואים לקירסטי, שכל הזמן אומרת לא, למרות שהיא מאוד רוצה להגיד כן. קירסטי הייתה באמת מבריקה בזה. היכולת שלה לגלם אישה על סף התמוטטות עצבים הייתה מרגשת ומצחיקה בהיסטריה. היא הצחיקה אותי לפני 30 שנה כשהיא צילמה את הסצינה ההיא, והיא הצחיקה אותי היום באותה מידה. כשירדתי מהמטוס, שמעתי שקירסטי מתה. אני כל כך עצוב וכל כך אסיר תודה על כל הפעמים שהיא הצחיקה אותי. אני שולח את אהבתי לילדים שלה. כפי שהם יודעים היטב, לאמם היה לב זהב. אני אתגעגע אליה."

לאורך כל הזמן שלה באור הזרקורים, אלי הייתה נשואה פעמיים. ראשית, לאהובתה מהתיכון בוב אלי מ-1970 עד 1977. שנים לאחר מכן, היא ו פארקר סטיבנסון קשרו את הקשר בשנת 1983. הם היו נשואים עד 1997. לאחר שהידיעה על מותה של אלי התפרסמה, סטיבנסון שיתף מחווה משלו לאשתו לשעבר.

"קירסטי היקרה, אני כל כך אסירת תודה על השנים שלנו ביחד, ועל שני הילדים היפים להפליא ועכשיו הנכדים שיש לנו", ה הארדי בויז שַׂחְקָן כתב באינסטגרם. "אתה תהיה חסר. באהבה, פרקר."

יחד אימצו אלי וסטיבנסון שני ילדים – טרו ב-1992 ולילי ב-1995.

גלול בגלריה כדי לראות אילו מפורסמים אחרים חלקו מחווה לאחר מותה של אלי.

קישור מקור