סלבריטאים מגיבים למותו של רקדנית

סלבריטאים מגיבים למותו של רקדנית

זוכרים את חברם. המופע של אלן דג'נרס DJ Stephen 'tWitch' Boss מת בגיל 40 ב-13 בדצמבר, בקשר מאשר. לפי הרישומים המקוונים של החוקר הרפואי במחוז לוס אנג'לס, הרקדן המפורסם מת במלון/מוטל ביום שלישי.

מקורות אישרו בקשר כי tWitch נכנס למלון Oak Creek Inn באנצ'ינו, לוס אנג'לס, ביום שני, 12 בדצמבר. כאשר הוא לא עשה צ'ק-אאוט בשעה 11 בבוקר ביום שלישי בבוקר ולא ענה לדלת חדר המלון שלו לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים, הנהלת המלון פתחה את החדר. גופתה של הרקדנית הפופולרית התגלתה עם הכניסה ומשטרה הוזעקה מיד.

בזמן שהוא התחרה על אז אתה חושב שאתה יודע לרקוד בשנת 2008 והופיע בסרטים שונים לאורך השנים – כולל Step Up 3D, Step Up Revolution ו מג'יק מייק XXL – בוס היה ידוע בעיקר בשם אלן דג'נרסיד ימין בתוכנית האירוח שלה, מ-2014 ועד שהסתיימה בתחילת השנה. בתחילה, הוא היה אחראי לשמירה על המוזיקה והאנרגיה הגבוהה במהלך ההופעה, אבל קודם למפיק בפועל בשנת 2020. כשדג'נרס יצאה, בוס השתלטה על הכיסא שלה בתור המנהלת. המופע של אלן דג'נרס מנחה אורח.

מלבד השבחים המקצועיים שלו, בוס ושלו אשה, אליסון הולקר, היו זוג מפורסם באינטרנט. יחד הם חלקו את הילדים מדוקס וזאיה, וגם בוס היה אב חורג לבתו של הולקר, ווסלי, ממערכת יחסים קודמת.

"בלב הכי כבד אני חייבת לשתף את בעלי סטיבן שעזב אותנו", הולקר – שפגשה את בעלה במהלך עונה 7 של אז אתה חושב שאתה יודע לרקוד שותף בהצהרה ל אֲנָשִׁים בעקבות מותו של בוס. "סטיבן האיר כל חדר שאליו נכנס. הוא העריך את המשפחה, החברים והקהילה מעל הכל ומנהיגות באהבה ואור הייתה הכל עבורו. הוא היה עמוד השדרה של המשפחה שלנו, הבעל והאב הטובים ביותר והשראה למעריציו".

היא המשיכה, "להגיד שהוא השאיר מורשת יהיה אנדרסטייטמנט, וההשפעה החיובית שלו תמשיך להיות מורגשת. אני בטוח שלא יעבור יום שלא נכבד את זכרו. אנו מבקשים פרטיות בתקופה הקשה הזו עבורי ובמיוחד עבור שלושת ילדינו”.

בסיום הודעתה המתוקה אמרה הולקר שהיא "תמיד תציל את הריקוד האחרון" עבור בעלה המנוח.

TMZ היה הראשון לדווח על מותו של בוס. בעוד שסיבת מותו טרם אושרה, הרשת דיווחה כי הרקדן מת על ידי חשד להתאבדות.

לאחר שהתפרסמה הידיעה על מותו של בוס, ה רשמי SYTYCD חשבון טוויטר עשה כבוד לרקדנית האהובה, כותב, "תמיד נזכור את סטיבן 'tWitch' Boss על האור והשמחה שהוא הכניס לחיינו וללבם של רבים כל כך. אנו מתאבלים לצד משפחתו, יקיריו ומעריציו. tWitch, אנחנו נתגעגע אליך מאוד."

לפוסט של התוכנית הצטרפו אינספור סלבריטאים שיצאו לרשתות החברתיות ושיתפו מחווה מתוקה. גלול בגלריה שלנו כדי לקרוא את כולם.

אם אתה או מישהו שאתה מכיר נמצא במצוקה רגשית או שוקל להתאבד, התקשר ל- קו החיים הלאומי למניעת התאבדויות ב-1-800-273-TALK (8255).קישור מקור