סלינה גומז מגיבה למבקרים שמצביעים על ידיה הרועדות

מחאו כפיים בחזרה! סלינה גומז הכה בחזרה בשונאים שהעירו על ידיה הרועדות.

במדריך איפור TikTok שנמחק כעת, המעריצים ציינו כי נראה כי לסלינה, בת 30, יש רעד קל בעת מריחת מים מיסלריים על ספוג.

ה רק רציחות בבניין כוכב הגיבה להערות בכך שהזכירה לעוקבים שלה על אבחנת הזאבת שלה. סלינה אובחנה כחולה במחלה – שהיא מחלה כרונית הגורמת לדלקת ולכאבים בגופך – בשנת 2014.

"חחח אני רועדת בגלל התרופות שלי לזאבת", כתבה סלינה בקטע התגובות של סרטון TikTok אחר, שהפנה את תשומת הלב לרעידות העבר שלה. לאחר מכן היא צחקה על כישורי האיפור שלה והוסיפה, "קרא גם את כתב הוויתור שלי. אני לא מקצוען."

מאז שחשפה בפומבי את אבחנה הזאבת שלה ב-2015, הזמרת "נדירה" הייתה פתוחה לגבי המצב. בשנת 2017 היא עברה השתלת כליה עקב זאבת.

"ברגע שקיבלתי את הכליה, דלקת המפרקים שלי נעלמה", היא סיפרה היום בשנת 2015 על ההליך. "לזאבת שלי יש סיכוי של שלושה עד חמישה אחוזים שהיא תחזור אי פעם. לחץ הדם שלי טוב יותר. האנרגיה שלי והחיים שלי היו טובים יותר".

לאחרונה, ה המכשפים מווברלי פלייס אלום דנה כיצד זאבת משפיעה על בריאותה הפיזית והנפשית על בסיס יומיומי בסרט התיעודי שלה, סלינה גומז: My Mind & Me.

"לא הרגשתי את זה מאז שהייתי צעירה יותר", אמרה בסרט התיעודי מ-2022. "בבוקר כשאני מתעורר, אני מיד מתחיל לבכות כי זה פשוט כואב, כאילו, הכל."

סלינה הסבירה את ידיה הרועדות חודש לאחר שהגיבה לסרטון של TikTok שהשוותה אותה משקל גוף במהלך מערכת היחסים הקודמת שלה עם החבר לשעבר ג'סטין ביבר לעומת המראה שלה עכשיו.

Shutterstock

"הסיבה לכך שסלינה תמיד רזה כשהיא יוצאת עם ג'סטין", כתב המשתמש בסרטון אוסף ב-11 בדצמבר 2022, שהראה תמונות שונות של יליד טקסס לאחר אימון. הקליפ הסתיים בהערה ישנה לכאורה שזמר "Hands to Myself" הגיב בטענה שג'סטין, בן 28, "מעדיף" לצאת עם "דוגמניות".

בוגרת ערוץ דיסני הראתה את חוסר הסכמתה בכך שהגיבה ל-TikTok עם אימוג'י פרצוף עצוב. בעוד מעריצים רבים הניחו שהתגובה שלה פירושה שהיא כועסת על ההערות על גופה, אחרים תהו אם יש אמת בספקולציות.

סלינה והזמרת "בייבי" יצאו לסירוגין מ-2011 עד 2018. ג'סטין התחתן מאוחר יותר היילי ביבר (לבית בולדווין) בספטמבר 2018.

קישור מקור