סלינה גומז מגיבה ל"רזה" עם הערה של ג'סטין ביבר

שַׂחְקָנִית סלינה גומז הגיבה לסרטון TikTok המשווה את מה שהיא משקל גוף נראתה כמו במהלך מערכת היחסים הקודמת שלה עם החבר לשעבר ג'סטין ביבר לעומת עכשיו.

"הסיבה לכך שסלינה תמיד רזה כשהיא יוצאת עם ג'סטין", כתבה המשתמשת לאוסף לְקַצֵץ ביום ראשון, 11 בדצמבר, הראו תמונות שונות של זמרת "הזאבים", בת 30, לאחר אימון. הסרטון הסתיים בהערה ישנה לכאורה של סלינה שאמרה שג'סטין, בן 28, "מעדיף" לצאת עם "דוגמניות" והיא "נורמלית מדי" עבורו.

טיק טוק

ה רק רציחות בבניין השחקנית הגיבה ל-TikTok עם אימוג'י פרצוף עצוב. בעוד שרוב המעריצים שיערו שהיא כועסת בגלל ההערות על גופה, אחרים שיערו שיש אמת כלשהי בסרטון שהרגיז אותה.

סלינה וג'סטין יצאו לסירוגין מ-2011 עד 2018. הוא המשיך להתחתן עם אשתו, היילי ביבר (לבית בולדווין), בספטמבר 2018. מאז, הגברות העירו הערות מרובות בניסיון למחוק שמועות שיש ביניהן בשר בקר. ב-15 באוקטובר הם אפילו הצטלמו יחד בזמן שהשתתפו בגאלה של מוזיאון האקדמיה לקולנוע. תמונות מהאירוע הראו את אלום דיסני והיילי, בת 26, מתחבקת בזמן בילוי ליד שולחן.

ה המכשפים מווברלי פלייס אלום הודתה בסרט התיעודי שלה מנובמבר 2022, סלינה גומז: My Mind & Meשהיה מעייף להיות תמיד מזוהה עם הלהבה הקודמת שלה במקום לקבל הכרה על הישגיה שלה.

"[Chairman of Interscope Records John Janick] התקשרה אליי הבוקר על השיר עם ג'סטין", אמרה סלינה בסצינת התחלה אחת, וציינה שהיא לא רצתה להיות ידועה רק בזכות שיתופי הפעולה המוזיקליים שלה. "אני כאילו, מתי אני אהיה מספיק טוב לבד? מתי אני אהיה מספיק טוב – רק אני לבד, לא צריך שאף אחד יהיה קשור אליו?"

ה מתיזי מים השחקנית אפילו הרחיקה לכת כדי להודות שהיא "רדופה" על ידי הרומן שעברה עם זמרת "Peaches" כי "אף אחד לא רצה לשחרר" את סיפור האהבה שלהם. זה הפך להשראה שלה לכתיבת השיר שלה "Lose You to Love Me" כי היא רצתה לתעד את העובדה שהיא "עברה על פניו".

"אני מרגיש שהייתי צריך לעבור את שברון הלב הכי גרוע שאפשר אי פעם. ואז, פשוט לשכוח הכל בכף יד, זה היה ממש מבלבל", היא נזכרה. "אבל אני פשוט חושב שזה היה צריך לקרות. ובסופו של דבר, זה היה הדבר הכי טוב שקרה לי אי פעם".

קישור מקור