סלינה גומז מואשמת בהצללת היילי ביבר ב-TikTok

דרמה של TikTok! סלינה גומז זה עתה פרסמה התנצלות לאחר שלכאורה השלכת צל על היילי ביבר – או לפחות בזה כמה מגיבים מאשימים אותה.

"זו הסיבה שאני מאמינה בטיפול בבריאות הנפשית שלך", כתבה סלינה, בת 29, במדור התגובות של ה-TikTok שלה ביום שלישי, 10 במאי, זמן קצר לפני כיבוי ההערות. "חבר'ה, אין לי מושג מה עשיתי אבל אני באמת מצטער. אפס כוונה רעה. נמחק בקרוב", הוסיפה, לפי א צילום מסך משותף על ידי מעריץ.

באדיבות סלינה גומז/טיקטוק

הזמרת "אוהבת אותך כמו שיר אהבה" ספגה אש השבוע כאשר מעריצים הטילו ספק במניעים שלה מאחורי שיתוף שגרת הטיפוח שלה לפלטפורמת המדיה החברתית שעות ספורות לאחר שהיילי, בת 25, שיתפה סרטון דומה לפרופיל שלה.

"רגע…האם היא מנסה לצחוק עליך יודע מי", כתב אחד המגיבים, לפי צילום מסך נוסף שותף לטוויטר. "LOL אני יודע למי היא מתכוונת," הוסיפה אחרת, לצד אימוג'י צוחק בוכה.

בעוד שחלק מהמשתמשים תפסו את הפוסט שלה כ"בריונות", אחרים הגיעו לאתר רק רציחות בבניין ההגנה של הכוכב.

"את מי היא הורסת? בהחלט אף אחד הוא התשובה", כתב מעריץ אחד. "היא לא מתכוונת לאף אחד," הוסיפה אחרת, "היא עושה סרטון טיפוח קטן וכיפי."

לאוהדים יש העמידו את שתי הנשים זו מול זו מאז שהיילי התחתנה עם בעלה, ג'סטין ביברבספטמבר 2018. לסלינה ולזמרת "הילדה האהובה", 28, הייתה מערכת יחסים מפורסמת, שוב ושוב, מ-2010 עד 2018, והמעריצים לא הצליחו לשחרר את זה.

היילי הגיעה לנקודת הרתיחה שלה לאחר שנים של בריונות מצד מעריצי ג'לנה ונפתחה על "התנהגות השנאה" שהיא התמודדה איתה בסטורי באינסטגרם מדצמבר 2020.

"אני בדרך כלל נשארת שקטה ולא מכירה בדברים האלה כי אני צריכה להגן על עצמי ועל הנפש שלי", כתבה אז היילי. "אבל זה באמת הגיע לרמה של כעס ושנאה שהיא לא בריאה ועצובה להחריד. לעולם לא הייתי מאחל למישהו שיתייחסו אליו בצורה כזו, ולעולם לא אתסכים לסוג כזה של התנהגות שנאה".

באפריל 2022, הדוגמנית שוב יצאה לרשתות החברתיות והתחננה למעריצים לעזוב אותה בשקט.

"עזוב אותי בשקט בשלב הזה," היא אמרה באמצעות TikTok ב-12 באפריל. "אני דואגת לעניינים שלי, אני לא עושה כלום, אני לא אומרת כלום. עזוב אותי בבקשה."

"חלף מספיק זמן שבו זה נכון להשאיר אותי בשקט. אני מתחננת ממך, באמת," היא התחננה. "זו הבקשה היחידה שלי. עזוב אותי לבד."קישור מקור