סלינה גומז על שיעור שלמדו מג'סטין ביבר פיצול

במבט לאחור. סלינה גומז חשפה שיעור אחד שלמדה מהפיצול הציבורי איתו ג'סטין ביבר.

ה רק רציחות בבניין השחקנית, 29, אמרה שהיא עשתה הרבה "חיפוש נפש" בעקבות הפרידה שלה ב-2018 מזמרת "Baby", בת 28. "אני, אתה יודע, עברתי פרידה ממש קשה ואז נשארתי עם השאלה של הקריירה שלי ולאן אני הולך ומה יקרה?" סלינה הסבירה בזמן שהופיעה הוליווד ריפורטר"פטפוט פרסים" של פודקאסט ביום שני, 13 ביוני.

"פשוט הרגשתי את כל הדברים השונים האלה", המשיכה. "ואז הדברים הרפואיים שלי די נכנסו – התמודדתי עם הזאבת שלי וכמה בעיות בכליות. זה באמת היה ממש קשה".

ה המכשפים מווברלי פלייס אלום הייתה פתוחה לגבי אבחנת הזאבת שלה בעבר ועברה השתלת כליה ב-2017.

Shutterstock

כעת, לאחר שחלפו כמה שנים, סלינה אמרה שהיא אדם חזק יותר לעבור את הפילוג ולהתמודד עם בעיות הבריאות שלה בעין הציבורית. "להיות בצד השני של זה, למען האמת, זה באמת היה ממש טוב בשבילי", היא חשפה. "זה איפשר לי לפתח דמות שבה אני לא סובל שום סוג של שטויות או חוסר כבוד בשום צורה ואני ממש גאה באיך שיצאתי מזה".

לאחר שנקשרו לראשונה ב-2010, סלינה וג'סטין אישרו את מערכת היחסים ביניהם בפברואר 2011. הם המשיכו לצאת לסירוגין עד מרץ 2018. שבועות ספורים לאחר שהפסיקו אותו רשמית, הזמר "Ghost" הצית מחדש את הרומן שלו עם היילי בולדווין והוצע ביולי אותה שנה.

יליד קנדה והדוגמנית, 25, קשרו את הקשר בספטמבר והם עדיין ביחד היום. בינתיים, סלינה שמרה את חייה הרומנטיים מעיני הציבור בשנים האחרונות.

למרות שלא יצאה עם ג'סטין במשך שנים, סלינה עדיין קשורה אליו ואל היילי. במאי 2022, מעריצים האשימו את הזמרת "הנדירה" בהצללת היילי בסרטון TikTok.

היא ספגה אש כאשר מעריצים הטילו ספק במניעיה מאחוריה משתפת את שגרת הטיפוח שלה לפלטפורמת המדיה החברתית שעות ספורות לאחר שיליד אריזונה פרסמה סרטון דומה לפרופיל שלה.

"רגע…האם היא מנסה לצחוק עליך יודע מי", כתב מעריץ אחד, לפי צילום מסך נוסף שותף לטוויטר. "LOL אני יודע למי היא מתכוונת," הוסיפה אחרת.

עם זאת, סלינה הכחישה שהצללה את היילי בקטע התגובות של הסרטון של TikTok. "זו הסיבה שאני מאמינה בטיפול בבריאות הנפשית שלך", כתבה סלינה, זמן קצר לפני שביטלה את ההערות. "חבר'ה, אין לי מושג מה עשיתי אבל אני באמת מצטער. אפס כוונה רעה. נמחק בקרוב", הוסיפה, לפי א צילום מסך משותף על ידי מעריץ.קישור מקור