סם אסגרי מכבה את שמועות ה"Meltdown" של בריטני ספירס

מגן על אשתו! סם אסגרי התבטא ולכאורה הכחיש שמועות על כך בריטני ספירס היה "התמוטטות" גדולה במסעדה בלוס אנג'לס בסוף השבוע.

"אל תאמינו למה שאתם קוראים באינטרנט, אנשים", שיתפה הדוגמנית, בת 28, באמצעות סטוריז באינסטגרם בשבת, 14 בינואר.

ההצהרה שלו הגיעה שעות לאחר מכן TMZ דיווחה שזמרת "Piece of Me", בת 41, התנהגה "מאנית" בזמן שיצאה לארוחת ערב ביום שישי, 13 בינואר. TMZ עדי ראייה דיווחו שהיא "צעקה ודיברה ג'יבריש" בממסד. עם זאת, הפרסום השיג גם צילומי וידיאו של המריבה לכאורה, שבה נראו בריטני מחזיקה תפריט מול פניה כשאורח אחר במסעדה ניסה לצלם את הזמרת בווידאו.

"המפריעה לא הייתה בריטני – זה היה הסועד שהתגרה בה על ידי צילום סרטון ללא הסכמה", סיפר עד ראייה עמוד שישי ביום שני, 16 בינואר, ערער על הדיווח הקודם.

זמרת "הקרקס" התייחסה לכאורה למצב באמצעות חשבונות המדיה החברתית שלה. ב-14 בינואר, בריטני פרסם סרטון של עצמה רוקדת ומחזיקה את האצבע האמצעית אל המצלמה. בפוסט שני, היא התייחסה חזיתית למחדל המסעדות לכאורה.

"אני יודע שהחדשות מורגשות על כך שאני קצת שיכור במסעדה… זה כאילו הם יצפו בכל תנועה שלי!!!" המוזיקאי משותף דרך אינסטגרם ב-15 בינואר. "אני כל כך מחמיא שהם מדברים עליי כמו מטורף, ואז יש את הכוח לדבר על כל הדברים השליליים שקרו בעבר שלי!!! בכנות, זה יהיה בטוח יותר עבורי להחמיא לעולם הזה ולפתוח כי אם אהיה נביא ולא אצור היסטוריה, אולי יהיה לנו משהו… אני סתם צוחק, אבל זו מחשבה טובה".

בריטני סיכמה את הפוסט שלה בכתבה שהיא ידעה שהעוקבים שלה "מתקנים" אותה.

"בכל מקרה, בכנות, אני יודע שאף אחד לא עושה קשקוש עף מה אני עושה!!!" היא הוסיפה. "פשוט משעמם לי לכתוב את הפסקה הזו כמו אידיוט ארור."

Shutterstock

ברור שלבריטני אין בעיה לומר את האמת שלה לאחרונה. זמר "Lucky" סגר את השמועות באוקטובר 2022 לאחר שקיבל תגובה נגדית על הצללה לכאורה סלינה גומז בפוסט באינסטגרם. באותה תקופה, בריטני קראה לנשים "צבועות" "שעומדות איתן ומקבלות פרסים ומדברות על אמונותיהן לגבי אי הצגת גופן באינסטגרם". בעוד המעריצים מיהרו לטעון זאת בריטני צללה את הבוגר של ערוץ דיסני30, הזמר קבע את השיא.

"תן לי להבהיר על כך שאני חולקת את האמונות שלי על נשים השופטות נשים אחרות על זכויותיהן שלהן להתבטא", הבהירה בריטני. "מה שאמרתי לא היה קשור לאף אחד ספציפי בכלל… ברור שזה היה נושא ביד שכל הנשים נאלצו להתמודד איתו… תראה, אני חוזר הרבה אחורה עם מוזיקה!!! אני בכנות [was] מתייחסת לימי כשהייתי צעירה יותר, כשהפליתי לרעה בחומרה… גברים בראיונות שדנו על הציצים שלי בטלוויזיה בשידור חי או מראים את העור והעור שלי!!! אם מישהו יודע איך מרגיש שיפוט, אני בטוח שסלינה עברה משהו די דומה".קישור מקור