סם סמית' לובש ספידו נמר כדי לחגוג את חג המולד: תמונות

סם סמית' לובש ספידו נמר כדי לחגוג את חג המולד: תמונות

הורגים אותו בחג המולד! סאם סמית חגגו את החג בחופשה ביום ראשון, 25 בדצמבר, והשוויצו בספידו עם הדפס נמר בזמן שהם נהנים משיט בסירה.

"Merry Christmas Sailors", הזמר הבריטי, בן 30, רשם פוסט באינסטגרם הראה אותם משתכשכים באוקיינוס. "שולח לך ריפוי ואהבה היום."

בפוסט שני, סם הזכיר לעוקבים "אתמיד ללבוש קרם הגנה" תוך כדי פוזות על סירה בתחתית בגד הים האייקוני, עם הקעקועים שלהם בתצוגה מלאהכולל התוספת האחרונה שלהם.

"זה אומר 'רומנטיקה' על הבטן שלי. ואז העוגן שלי על החזה שלי. אני מכור עכשיו. אני כמו 35 פלוס קעקועים," חשף סם במהלך ראיון ב- נשף ג'ינגל בל של קפיטל בבריטניה מוקדם יותר החודש, בהתייחס לעיצובי הדיו שלהם. הם המשיכו ושיתפו כיצד נראית סשן קעקועים טיפוסי.

"הקשבנו להמון מוזיקת ​​פופ וזה היה כיף, והיה לנו זמן טוב", שיתף המוזיקאי של "תישאר איתי". "רק אכלתי צ'יטוס, רק נכנסתי לאווירה."

לעשות קעקועים היא לא הדרך היחידה שבה סאם נהנה בימים אלה! חופשת חג המולד של המוזיקאי "Unholy" מגיעה לאחר שהם הרגו את הבמה בסיבוב ההופעות של 2022 Jingle Ball בערים שונות כדי לסיים את השנה. סאם היה מבצע את המנגינה האייקונית שלו בכל ערב לצד משתף פעולה וחבר קים פטרס.

"סם באמת האמין בשיר מההתחלה ונלחם עבורו", סיפרה קים, בת 30 מגוון בתחילת דצמבר על האופן שבו "Unholy" הפך להצלחה בן לילה, וציין ששיתוף הפעולה שלהם במסלול "פשוט היה הגיוני".

היא הוסיפה, "זה הוכיח להרבה אנשים שאם אתה עושה מוזיקה טובה, זה לא משנה מהי הזהות המגדרית שלך."

לפני שהשיר שוחרר והפך ללהיט סוחף, סם חשף שהם רשמית ב"עידן הנבל" שלהם כשהקניט את הסינגל.

"זה מדהים. זה כל כך מרגש … [and] זה רק הפזמון שנמצא שם, אז אני לא יכול לחכות שתשמעו את השיר. זה שיר פרוע,״ התפרץ סם בידור הערב בספטמבר 2022. "זו הצגת תיאטרון בשיר אחד, ואני כל כך גאה בה".

גלול דרך הגלריה כדי לראות את חגיגת חג המולד בהדפס נמר של סם.

קישור מקור