סמטת קירסטי הזכורה על ידי סטיב גוטנברג: "העולם ריק"

של קירסטי אלי זה לוקח שניים costar סטיב גוטנברג חולקת זיכרון נעים של השחקנית יום אחד לאחר מותה ביום שני, 5 בדצמבר, בגיל 71 בעקבות מאבק קצר בסרטן המעי הגס.

בפוסט קורע לב באינסטגרם כתב סטיב, "קירסטי פגשה אותי בבית שלה עם כריך טונה על הלחם האהוב עלי. ״סטיב, אני יודע הכל עליך ועל אהבתך ללחם שיפון. תאכל קצת טונה'", הוא נזכר על הראשון לחיים מככב לצד תמונה של הזוג מהסרט מ-1995.

"עשינו חזרות זה לוקח שנייםובכל יום היא הדהימה אותי בנדיבותה של המוחשי ובנשמה שלה", המשיך והוסיף, "העולם קצת ריק בלי קירסטי".

הסרט הוצג מרי-קייט ו אשלי אולסן בתור אמנדה ואליסה, שתי בנות שמגלות שהן כפילה זהה אחת של השנייה לאחר שנפגשו במחנה קיץ. סטיב גילם את אביה העשיר של אשלי שעמד להתחתן עם האישה הלא נכונה, שאליסה ניסתה לעצור, בעוד אמנדה היתומה הייתה על סף אובדן העובדת הסוציאלית האכפתית שלה דיאן, בגילומה של קירסטי, אם תאומצ. הבנות החליפו זהויות ועזרו לדמויות של סטיב וקירסטי להתאהב.

Moviestore/Shutterstock

סטיב הוא לא היחיד מהגברים המובילים של קירסטי שמתאבל על אובדנה. ג'ון טרבולטהששיחק עם הוויצ'יטה, קנזס, יליד ה- תראו מי מדבר זיכיון הסרט בין 1989 ל-1993, כתב מחווה מרגשת באינסטגרם לקירסטי שפרסם זמן קצר לאחר מותה הוכרז על ידי ילדיה, טרו ולילי.

"קירסטי הייתה אחת ממערכות היחסים הכי מיוחדות שהיו לי", כתב ג'ון על חברו משכבר הימים, והוסיף, "אני אוהב אותך, קירסטי. אני יודע שניפגש שוב".

המעריצים היו הרוסים כשהילדים של קירסטי, שהיא ובעלה השני, פארקר סטיבנסוןשאומצו במהלך נישואיהם של 14 שנים מ-1983 עד 1997, הודיעו על מות אמם.

"אנו עצובים להודיע ​​לך שאמנו המדהימה, האכזרית והאוהבת נפטרה לאחר מאבק במחלת הסרטן, שהתגלה רק לאחרונה", אמר טרו ולילי פוסט באינסטגרם לדף של קירסטי התחיל.

"היא הייתה מוקפת במשפחתה הקרובה ביותר ונלחמה בעוצמה רבה, והותירה אותנו בוודאות בשמחת החיים הבלתי נגמרת שלה ובכל ההרפתקאות שצפויות לה. עד כמה שהיא הייתה אייקונית על המסך, היא הייתה אמא ​​וסבתא מדהימות אפילו יותר", הם המשיכו והוסיפו, "הלהט והתשוקה של אמא שלנו לחיים, ילדיה, נכדיה ובעלי החיים הרבים שלה, שלא לדבר על חדוות היצירה הנצחית שלה. , היו ללא תחרות והותירו אותנו מלאי השראה לחיות את החיים במלואם בדיוק כפי שהיא עשתה".קישור מקור