סנוקי מוחאת כפיים בחזרה בהערת ג'יוני "מגעילה".

אין את זה! חוף ג'רזי: חופשה משפחתית כוכב ניקול "סנוקי" פוליצי מחא כפיים למעריץ ששאל מדוע בעלה, ג'יוני לאוואלנדיר לראות.

"איפה בעלך?? [Because] אנחנו מפספסים את כל החלק הזה בחייך", כתב המשתמש המקוון באמצעות טוויטר ביום חמישי, 18 באוגוסט.

כשהבחין בתגובה, סנוקי, 34, לא היסס להשיב.

"יש לו חרדה קשה ושונא להיות [in front] שֶׁל [the] מצלמה", צייצה בתגובה אישיות MTV. "הוא אף פעם לא אהב את זה. הוא בקושי נותן לי לפרסם תמונות. זה נושא של בריאות הנפש שאני מכבד ובוחר לא לדחוף אותו להיות במצלמה. אבל בבקשה, המשך להיות מגעיל בקשר לזה. זה בסדר. יום טוב, גברתי."

בני הזוג ידועים בשמירה על מערכת היחסים שלהם מחוץ לעיני הציבור. ג'יוני, 35, הודיע ​​בעבר כי בחר לעזוב את סדרת הריאליטי המצליחה בהצהרת אינסטגרם בינואר 2018.

טוויטר

"היי חברים, אני הולך לבקר את הנושא הזה פעם אחת ופעם אחת בלבד", הוא התחיל אז. "אשתי מצלמת סצנה אורזת ויוצאת לתוכנית החדשה שלה ואני בוחר לא להיות בטלוויזיה כי אני פשוט לא אוהב את זה."

למרות החלטתו לעזוב את עולם הריאליטי, אב לשלושה התעקש, "ניקול ואני מסתדרים מצוין והתחזקנו יחד עוד יותר תוך כדי גידול הילדים היפים שלנו".

לשעבר סנוקי וג'ווו כוכבים התחברו לראשונה במהלך העונה ה-3 של חוף ג'רזי, שעלה לראשונה בינואר 2011 ותיעדה חלק מהדרמה הרומנטית שלהם לאורך הדרך. במרץ 2012 אישרה סנוקי שהיא בהריון עם בנה הראשון, בנה לורנצו, ומאורסת לג'יוני בראיון ל- Us Weekly. באותו זמן, הצמד כבר היה ביחד שנה וחצי.

"יש לי סדרי עדיפויות שונים עכשיו", אמר סנוקי. "לא אכפת לי מה מישהו אחר חושב. כל עוד אני יודע אני מוכן והוא מוכן”.

בנוסף ללורנצו, בן 10, שנולד באוגוסט 2012, סנוקי וג'יוני חולקים גם את הבת ג'ובאנה, בת 7, ואת הבן אנג'לו, בן 3. חודשיים לאחר קבלת הפנים של ג'ובאנה, ההורים קשרו רשמית את הקשר בנובמבר 2014. כמעט חמש שנים לאחר מכן , הזוג קיבל את פני ילדם השלישי, אנג'לו, במאי 2019.

שני ילידי ניו ג'רזי נהנו מחייהם כמשפחה אחת גדולה ומאושרת. סנוקי סיפרה בעבר בקשר שהיא רצתה ללדת ארבעה ילדים והתבדחה על כך שהיא מרמה את בעלה להרחיב את משפחתם.

"תמיד אמרתי שאני רוצה ארבעה, אז אולי בעוד שנה או שנתיים, אבל בעלי אומר, 'לעזאזל לא'", היא אמרה באוגוסט 2021. היא הוסיפה בבדיחות, "אז אולי אני פשוט ארמה אותם. תהיה כמו 'כן, מותק, אני על הגלולה' ותהיה כמו 'אלוהים אדירים'".קישור מקור