ספר ג'ינגר דוגאר: ציטוטים של 'להיות חופשי', גילויים

ספר ג'ינגר דוגאר: ציטוטים של 'להיות חופשי', גילויים

הופכים חופשיים אכן. Jinger Vuolo (לבית דוגאר) היו מעריצים זמזומים מהרגע שהכריזה על ספר הזיכרונות החדש שלה, להיות חופשי באמת: הסיפור שלי על פירוק אמונה מפחדשבו היא "מספרת כיצד החלה להטיל ספק באידיאולוגיה המזיקה של נעוריה ולמדה לאמץ את החופש האמיתי במשיח".

בפרק הראשון של הספר המצופה, ה סומך על אלום הטיח בתנועת "Free Jinger". – שרשור בפורום מקוון שפתחו מעריצים ב-2005 בו הם דנו בדעותיהם על האמונות השנויות במחלוקת של המשפחה – וציינו שאמנם שמה של התנועה היה משעשע, אבל היא נעלבה מכך שאנשים רצו שהיא תנטוש את אמונתה.

ה מקווה שנחזיק הסופרת המשיכה והסבירה שאמנם היא לא מאמינה שהדת צריכה להכתיב מה מישהו אוכל או לובש – לילדי דוגאר היו חוקים נוקשים ידועים לשמצה כשגדלו, במיוחד, הנשים במשפחה לא היו מותר ללבוש מכנסיים – היא טענה שאמונה מאורגנת מקימה אבני בניין למוסר חזק.

"כבר הבנתי שחופש בלתי מוגבל לא מייצר את החיים הטובים. בסופו של דבר, זה מוביל לעתים קרובות יותר לשעבוד. למה? כי זה מציב אותי באחריות על החיים שלי, ואני לא השופט הכי טוב בשבילי". משתף פעולה Matchbox Coffee כתבתי. "אם ניתנות לי אפשרויות בלתי מוגבלות ואחריות להבין מה ישמח אותי באמת, אני נאבקת להתחייב לכל דבר".

ספר הזיכרונות של ג'ינגר דן גם בארגון הדתי הלא-דתי, המכון לעקרונות החיים הבסיסיים (IBLP), הוקם על ידי ביל גוטהארד בשנת 1961. ב הופך לחופשי באמתאמא לשניים מכנה את תורתו של השר "שגויה" וטוענת שהדת שבה היא ו-18 אחיה גדלו מעודדת חיים "הבנויים על כללים, לא על דבר אלוהים".

בנוסף, ג'ינגר משתפת איך אחות ג'סה סיוואלדבעלה של, בן סיוואלדעודדה אותה ללמוד על אמונה כמו שרצתה.

"שמתי לב שהכנסייה שלו קראה את התנ"ך בשלמותו והטפתי כך את כתבי הקודש", הסביר ג'ינגר. "אני מרגיש שעכשיו אני במקום הרבה יותר טוב. אני רואה באלוהים מדהים".

בעוד כמה מהאחים של דוגאר תמכו בג'ינגר מאז שהיא הכריזה על השחרור שֶׁל הופך לחופשי באמתחלק מבני המשפחה לא היו להוטים כל כך לתוכן הספר – במיוחד הורים ג'ים בוב ו מישל דוגרש"מתאמצים" לקראת שחרורו.

"ג'ים בוב ומישל לא מתלהבים מהספר של ג'ינגר שיצא, אבל הם מקווים לטוב" מקורב סיפר באופן בלעדי בקשר בנובמבר 2022. "הם לא בטוחים בכל הנושאים שהיא תכסה, אבל הם התפללו על זה ומקווים שזה ישר, מכבד ולא ימחק יותר מדי מהצרות המשפחתיות שלהם".

המשיכו לגלול לגילויים הגדולים, הציטוטים ועוד עד כה הופך לחופשי באמתשיגיע למדפי הספרים ב-31 בינואר 2023.

קישור מקור