ספר ג'נט מק'רדי: אריאנה גרנדה, ציטוטי ניקלודיאון

אומר את האמת שלה. לְשֶׁעָבַר איי קרלי כוכב ג'נט מקארדי פתחה על הניסיון שלה בעבודה עבור ניקלודיאון וטענה שהחברה לשעבר שלה אריאנה גרנדה קיבל יחס טוב יותר עם הזדמנויות קריירה.

"מה שלבסוף ביטל אותי היה כשאריאנה הגיעה משרוקית בהתרגשות כי היא בילתה את הערב הקודם כשניגנה בהצגות בשעה טום הנקס' בית", טענה ילידת לוס אנג'לס, בת 30, בקטע מספרה הקרוב אני שמח שאמא שלי מתה – שותף על ידי הניו יורק טיימסאשר יהפוך זמין ביום שלישי, 9 באוגוסט. "זה היה הרגע שבו נשברתי."

בקטע הזה של זיכרונותיה, ג'נט טענה שהחברה הבת של רשת Paramount הגבילה אותה ממיזמים אחרים בעסקי הבידור כשהיא כיכבה לצד האמן "אלוהים הוא אישה", בת 29, בסדרת הספין-אוף שלהם, סם וחתול.

ה סמנכ"ל ג'קסון אמיתי אלום גם טענה שניקלודיאון הציעה לה 300,000 דולר כל עוד היא לא דנה בפומבי על זמנה ברשת. עם זאת, ג'נט טענה שהיא דחתה את העסקה.

פרנק מיסלוטה / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

למרות הניסיון השלילי לכאורה שלה עם ערוץ הילדים המצליח, ג'נט דנה באפשרות לחזור לשחק בחלק נפרד בספרה.

"יש לי אנשים סביבי עכשיו שכל כך תומכים וכל כך אוהבים", כתבה. "זה גורם לי לדמעות משמחה. אני מרגישה כל כך בטוחה. אני מרגיש כל כך הרבה אמון וכל כך הרבה פתיחות".

זמן קצר לאחר סם וחתול הסתיימה ב-2014, ג'נט המשיכה לקבל תפקידי קולנוע וטלוויזיה נוספים בתוכניות שונות, כולל של נטפליקס בֵּין. לאחר מכן היא פרשה מהתעשייה, וציינה שהיא "בהתחלה לא רצתה לעשות את זה" בפרק קודם בפודקאסט שלה, "Empty Inside", ששוחרר במרץ 2021.

"אני כל כך מתבייש בקטעים שעשיתי בעבר", הודה בזמנו הזמר "So Close". "אני מתרעם על הקריירה שלי בהרבה מובנים. אני מרגישה כל כך לא ממומשת מהתפקידים ששיחקתי והרגשתי שזה הכי עליז, מביך [thing]. … עשיתי את התוכניות שהייתי בהן מגיל 13 עד 21, ובגיל 15 כבר הייתי נבוך. החברים שלי בגיל 15 לא היו כמו 'אוי, מגניב, אתה בתוכנית הזו של ניקלודיאון'. זה היה מביך. אני מתאר לעצמי שיש חוויה שונה מאוד עם משחק אם אתה גאה בתפקידים שלך".

חוסר העניין של ג'נט לככב בפרויקטים נוספים של ניקלודיאון עלה לכותרות אחרי איי קרלי אתחול מחדש של 2021 שוחרר, הכולל את חבריה לשעבר, מירנדה קוסגרוב, נתן קרס ו ג'רי טריינור.

ניית'ן, 29, התייחס לבחירתה של ג'נט לא לחזור על תפקידה כסם פאקט בפרק של הפודקאסט שלו, "אבות רדיואקטיביים".

"אני חושב שזו רק החלטה אישית והיכן היא נמצאת ומה היא רוצה לעשות", אמר בפברואר 2021. "אני חושב שההתמקדות שלה הייתה בדרך כלל ביצירת תוכן, לעשות כמו הפודקאסט שלה שמצליח מאוד ולכתוב, לביים , מפיק. נראה שזה בדיוק המקום שבו הפוקוס שלה נמצא. ואני חושב – זה גם ספקולציות – אבל בגלל שהיא כבר עשתה סדרת ספין-אוף סם וחתולאולי היא גם תרגיש שהיא קיבלה 60, 70 פרקים יותר ממה שאנחנו קיבלנו בתור הדמויות שלנו, ואולי היא פשוט מרגישה שהדמות שלה שלמה".

ניקלודיאון לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור