ספר "חילוף" של הנסיך הארי: ציטוטים, סיכום, גילויים

ספר "חילוף" של הנסיך הארי: ציטוטים, סיכום, גילויים

הצד שלו בסיפור. הנסיך האריספר הזיכרונות של, נוֹסָףהוא אחד הספרים הצפויים ביותר של 2023. המשיכו לקרוא כדי לגלות כל מה שצריך לדעת על ספרו של הדוכס מסאסקס, מה יטופלו, הגילויים הגדולים ועוד.

במה עוסק ספרו של הנסיך הארי "ספייס"?

על פי האתר הרשמי של הספר, נוֹסָף מבטיחה לספר את סיפור חייו ה"גולמי" של הארי לאחר שהעולם צפה בו ו הנסיך וויליאם ללכת מאחורי הארון של אמם, המנוחה הנסיכה דיאנה – המתואר כ"אחת התמונות הצורבות ביותר של המאה ה-20".

לאחר חדשות על ספר הזיכרונות של הארי נפרץ ביולי 2022, החבר העובד לשעבר במשפחת המלוכה פרסם הצהרה המתייחסת לתוכן של נוֹסָף. "אני כותב את זה לא בתור הנסיך שנולדתי אלא בתור האיש שהפכתי להיות", אמר מייסד ארצ'וול בהצהרה. "חבשתי כובעים רבים במהלך השנים, מילולית ופיגורטיבית, והתקווה שלי היא שבספר את הסיפור שלי – השיאים והשפל, הטעויות, הלקחים שנלמדו – אני יכול לעזור להראות שלא משנה מאיפה אנחנו באים, יש לנו יותר במשותף ממה שאנחנו חושבים."

הוא הוסיף, "אני אסיר תודה על ההזדמנות לחלוק את מה שלמדתי במהלך חיי עד כה ונרגש שאנשים יקראו ממקור ראשון תיאור של חיי שהוא מדויק ואמיתי לחלוטין".

מה יטופל בספר הזיכרונות של הנסיך הארי 'ספייר'?

הספר יחקור את חייו של הארי מימי ילדותו הפומבית ומניסיונו הצבאי ועד לעבודתו ההומניטרית יחסים עם משפחת המלוכה – כולל האח וויליאם ואביהם, המלך צ'ארלס השלישי.

בתוך מערכת היחסים של הנסיך הארי והנסיך וויליאם

בעוד שהארי כנראה ידבר על שלו מערכת יחסים מתוחה עם אחיו הבכור ב נוֹסָףה הארי ומגהאן הכוכב יתייחס גם לחיכוך בין השניים – כמו גם כמה מבני משפחת המלוכה – בראיון ל-ITV שיעלה לאוויר ביום ראשון, 8 בינואר 2023.

"אני רוצה משפחה, לא מוסד", אמר הארי לעיתונאי הבריטי טום בראדבי בהצצה חטופה של הראיון הכל. "הייתי רוצה להחזיר את אבא שלי. הייתי רוצה לקבל את אח שלי בחזרה".

הבחירה בבראדבי כמראיין המדובר הייתה מהלך אסטרטגי עבור המלוכה הבכירה לשעבר. דמות ידועה בקהילת המדווחים המלכותית, בראדבי ניהל את ויליאם ו הנסיכה קתריןראיון האירוסין של 2011 ונשאל מפורסם מייגן מרקל בשנת 2019, "אתה בסדר?" השאלה – ותגובתה של הדוכסית מסאסקס – ימשיכו להיראות כזעקה מעוררת מצידה של מגהן.

ראיון '60 דקות' של הנסיך הארי עם אנדרסון קופר

לקראת יציאת הספר, של הארי 60 דקות ראיון עם CNN אנדרסון קופר ישודר גם ביום ראשון, 8 בינואר, 2023. בקליפ שפורסם בתחילת ינואר, מגיש החדשות הוותיק שאל את אב לשניים על תגובת הגב שהוא ואשתו מגהן קיבלו לאחר שהכריזו על תוכניותיהם לפרוש כחברים עובדים ב- המשפחה המלכותיתוציין כי ניסה לטפל בנושא באופן פרטי.

"ובכל פעם שניסיתי לעשות את זה באופן פרטי היו תדרוכים והדלפות ושתילת סיפורים נגדי ונגד אשתי", אמר הארי בקליפ מקדימה. "אתה יודע, המוטו המשפחתי הוא 'לעולם אל תתלונן, לעולם אל תסביר'. זה רק מוטו".

תאריך יציאת הספר "ספייר" של הנסיך הארי

נוֹסָף אמור לצאת ביום שלישי, 10 בינואר, 2023.

המשיכו לגלול כדי לקרוא את כל הגילויים הגדולים ביותר מזיכרונותיו של הנסיך הארי, נוֹסָף.

קישור מקור