סקוט דיסיק אומר שקרדשיאן-ג'נרס להשאיר אותו בחוץ זה "שגוי"

איך הוא באמת מרגיש. סקוט דיסיק שיתף את ברכותיו לחברה לשעבר קורטני קרדשיאן לאחר האירוסין שלה ל טרוויס בארקר. עם זאת, הוא הרגיש שזה "לא נכון" עבור שאר הקרדשיאן-ג'נרים להשאיר אותו מחוץ למפגשים משפחתיים.

במהלך יום רביעי, 12 במאי, פרק של Hulu's הקרדשיאנסקורטני, 43, גילה שהיא וסקוט38, דיברה בימים שלאחר אירוסיה באוקטובר 2021 עם טרוויס, 46. "הוא אמר, 'זה לא הכי קל בשבילי ואני פשוט – בסופו של יום, אני רוצה שתהיה מאושר, וברכותינו על האירוסין", אמרה מייסדת פוש לאמה, קריס ג'נרבמהלך הפרק.

נראה היה שהעניינים בין סקוט והמשפחה התלהטו מעט מאוחר יותר כאשר קריס, בת 66, יצאה לארוחת צהריים עם הפוך את זה כמו דיסיק מככבת וחשפה את תוכניות יום ההולדת שלה. בהתחלה, ה-Momager שיחק את זה כאילו זה היה מפגש קטן, אבל מאוחר יותר הודה שהזמין חלק מהמשפחה לארוחת ערב. קריס אמרה שלעתים קרובות היא מרגישה שהיא "בוגדת בקורטני" בכך שהיא מבלה עם סקוט.

"למה שלא אבוא? אמרת לי שאני הבן שלך הקשור לדם כשההורים שלי מתו," השיב סקוט וציין שהיא "ברור" כבר לא מרגישה כך. אחרי שקריס אמרה לו שזו ארוחת ערב, סקוט אמר שזה "מגוחך" שהיא ניסתה לשחק את זה. "זה פשוט לא בסדר," הוא אמר.

באדיבות Hulu

בכתב הוידוי שלו, סקוט התלוצץ, "זה נשמע כמו אוסקר המלך האמריקני, ואתה מנסה לקחת אותי לארוחת צהריים אצל מריה לסלט קצוץ. מה אני, כבד קצוץ?"

לאחר שסיפר לקריס שהוא וטרוויס "בסדר", אמר סקוט שזה גורם לו להרגיש כמו "ס-ט שלם" כשהוא לא מוזמן לאירועים המשפחתיים שלהם. בסופו של דבר, סקוט השתתף במסיבה שבה הוא וטרוויס קיימו אינטראקציה בפעם הראשונה בעקבות האירוסין. הוא חיבק את המתופף ואמר, "מזל טוב אחי."

קורטני, מצדה, אמרה לצופים באולם הווידוי שלה שכולם ביחד זה "צעד ראשון נהדר" לפרק הבא שלהם כמשפחה. בינתיים, קלואי קרדשיאן ציינה בכתב הוידוי שלה שהצפייה בקורטני, טרוויס וסקוט היא "מסורבלת" עבור כל השאר.

אחרי המסיבה של קריס, נראה היה שהכל בין סקוט למשפחה בסדר. עם זאת, הסצנה האחרונה של הפרק הראתה ויכוח פיצוץ בין מייסד Talentless לבין קנדל ג'נר בגלל מסיבת יום ההולדת שלה וחוסר ההזמנה שלו לכאורה.

"אני כל כך על הסקוט הזה, באמת," אמרה הדוגמנית לפני שיצאה החוצה.

קישור מקור