סקוט דיסיק הבחין עם הרווקה קורין אולימפיוס במיאמי

סקוט דיסיק הבחין עם הרווקה קורין אולימפיוס במיאמי

ברית של נבלי טלוויזיה בריאליטי? סקוט דיסיק זוהתה עם "אישה מסתורית" עוזבת את הנקודה החמה של מיאמי פאפי סטייק בשעה 2 לפנות בוקר ביום ראשון, אבל רווק ניישן מיהרה לזהות את האישה בתור בוגר תואר ראשון אלום קורין אולימפיוס.

מייסדת Talentless, בת 38, לבשה כובע בייסבול חום לאחור וקפוצ'ון שחור נינוח, בעוד שקורין, בת 30, בחרה בז'קט עור שחור וחצאית מיני. הזוג עזב בשעות הבוקר המוקדמות עם רווק בגן עדן כוכב שצולם כשהוא יושב במושב האחורי של ה-E! הרכב של אלום.

מתמודד עונה 21 שהתחרה על הרווק מתי ניק ויאל היה המוביל, היה ידוע בכך שהוא מערבב את הסיר במהלך הסדרה – משהו שסקוט יודע לעשות דבר או שניים בקריירת הריאליטי שלו בטלוויזיה.

מאווררים פועלים Reddit מיהרו לשלוח קרוסאובר פוטנציאלי לרווק/קרדשיאן. משתמש אחד כתב, "אם זו ההסתערות של קורין על הקרדשיאנס, אני בעניין". אחר כתב, "אשמח לראות את קורין מתמודדת עם קריס אומג".

סקוט הודה בעבר שזה יהיה "צעד גדול" לצאת עם מישהו "מותאם לגילו" בשיחה עם קלואי קרדשיאן על סדרת Hulu, הקרדשיאנס, וקורין אכן מתאימה.

ה הפוך את זה כמו דיסיק כוכב היה בעבר שמועות על מערכת יחסים עם דוגמנית, רבקה דונלדסון, בן 27, והיה מקושר לדגם הבריטי רק ימים לפני כן. בעוד שהזוג טרם הגיב על הרומנטיקה שלהם, הלהבות השמועות עשו את הופעת הבכורה שלהן בשטיח האדום באפריל להקרנת הבכורה של הקרדשיאנס.

סקוט הסתובב לאחרונה עם איש טלוויזיה אחר שנקרא בעבר קים קרדשיאןה-BFF לשעבר של לארסה פיפן, בשבוע שעבר במיאמי. שני כוכבי הריאליטי נצפו מבלים לצד הבריכה במלון Setai במיאמי ביץ', והמעריצים מיהרו לשער במפגש רומנטי.

עם זאת, כוכב בראבו הבהיר במהירות שהשניים הם פשוט "חברים ממש טובים". "בכל פעם שהוא כאן [in Miami]הוא מתקשר אלי ואנחנו תמיד נפגשים לארוחת צהריים", סיפר כוכב עקרות הבית האמיתיות של מיאמי, 47, עמוד שישי ביום חמישי, 5 במאי. "אנחנו חברים כבר הרבה זמן."

למרות נפילתה של לרסה מהמעגל הפנימי של הקרדשיאן, היא לא מחזיקה דם רע כלפי המשפחה המפורסמת. לאחרונה היא התייחסה למראה Met Gala השנוי במחלוקת של קים מ-2022 ואמרה שמייסד SKIMS נראה "כל כך טוב".

קישור מקור