סקוט דיסיק הולך למועדון החשפנות בין קורטני, החתונה של טראוויס

מנער את זה! סקוט דיסיק נראה חוגג במועדון חשפנות במהלך האקסית שלו קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקרהחתונה של, מספר עד ראייה בקשר.

כשקורטני, בן 43, וטרוויס, בן 46, הפכו לבעל ואישה במהלך טקס רומנטי בקסטלו בראון בפורטופינו, איטליה, ביום ראשון, 22 במאי, סקוט, בן 38, היה עסוק בכך שהשתחרר במועדון חשפנות בניו יורק. עִיר.

סקוט נצפה במועדון החשפנות ספיר ניו יורק ביום שני בסביבות השעה 2:30 לפנות בוקר ונשאר במשך שעה, מספר מקורב. בקשר. הוא היה בחלק ה-VIP והיה שקט, רק שוחח עם הפמליה שלו. הוא לא קיים אינטראקציה עם אף רקדנית.

ה-E! הקבוצה של אלום כללה כמות שווה של גברים ונשים, למרות שהמקורב אמר שסקוט דיבר עם אישה אחת במשך רוב הלילה במדור ה-VIP.

Broadimage/Shutterstock

בקשר פנה לנציגו של סקוט לתגובה והם לא הגיבו מיד.

סקוט הגיע למקום כשקורטני וטרוויס אמרו "I do" בפעם השלישית. בעוד שכוכבת Flip It Like Disick לא נכנסה לרשימת המוזמנים, אחיותיה של הכלה קים קרדשיאן, קלואי קרדשיאן, קיילי ג'נר ו קנדל ג'נרכמו גם אמא שלהם קריס ג'נר, השתתף באירוע. שלושת ילדיהם של קורטני וסקוט, בַּנַאִי, פנלופה ו לִמְלוֹךגם השתתפו ביום המיוחד של אמם.

בינתיים, הילדים של טרוויס – לנחות על ו אלבמה בארקר, כמו גם בתו החורגת אטיאנה דה לה הויהאותו חלק עם אשתו לשעבר שנה מוקלר – נצפו גם.

זמן קצר לאחר הנישואין, הולו מככב שיתף סדרה של תמונות מבט ראשון כולל הנשיקה הראשונה שלהם כבעל ואישה. פנלופה, 9, עמדה מאחורי המתופף Blink-182 עם אחיותיה החורגות החדשות, וסבתה, קריס, 66. מייסון, 12, נראה עומד מאחורי אמו עם אחיו החורג החדש, לנדון, 18. אחותה הצעירה של הכלה קים, 41 , ישבה ממש מאחורי הבנים עם בתה נורת', בת 8.

טקס החתונה באיטליה התקיים ימים ספורים לאחר שהזוג הטרי קשרו את הקשר באופן חוקי ב-15 במאי, בסנטה ברברה, קליפורניה.

מוקדם יותר ב-22 במאי, סקוט – שיצא עם קורטני לסירוגין מ-2005 עד 2015 – אישר שהוא לא משתתף בחתונה של קורטני וטרוויס באיטליה עם פוסט של סטורי באינסטגרם. "איפה 2?" כוכב הריאליטי כתב תמונה מתוך מטוס. לאחר מכן, אב לשלושה שיתף סיפור נוסף שחשף כי הוא בדרכו למילוט חוף.קישור מקור