סרטון קרב אנג'לה דים עם דיילת

סרטון קרב אנג'לה דים עם דיילת

מביאה את הדרמה לכל מקום שהיא הולכת! ארוס בן 90 יום כוכב אנג'לה דים לכאורה נקלע לקטטה עם דיילת בזמן על סיפון מטוס וחלק מהוויכוח תועד בווידאו.

"אתה לא הולך לדבר איתי ככה כי אתה לא אכיפת החוק. לקבל [who] את צריכה להשיג, כי את מתחילה איזשהו ס-ט", ניתן לראות את אנג'לה, בת 55, צועקת על דיילת מולה. ילידת ג'ורג'יה החזירה אותה למצלמה, אבל שערה הבלונדיני, המסגרת הדקה והקול שלה היו מזוהים בקלות על ידי מעריצים.

לאחר מכן היא הסתובבה והשיבה למישהו מחוץ למצלמה, "תודה אדוני. ראית את שלי [bag] בְּכָל מָקוֹם?"

נציג של אנג'לה לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

לא ברור לאן נסעה אנג'לה או ממנו, אבל לאחרונה היא בילתה בניו יורק בסוף השבוע הרביעי ביולי. ב-1 ביולי היא עלתה לכותרות על טוורקינג בביקיני בזמן שהראתה את הירידה המרשימה במשקל של 100 קילו לאחר שעברה ניתוח קיבה באוגוסט 2020.

ה קליפ של המריבה של אנג'לה שותף באמצעות Reddit ביום שלישי, 13 ביולי – יום אחד בלבד לפני שהוכרז שהיא תחזור לזכיינית TLC בעונה 7 של הספין-אוף ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? בהצצה לעונה הקרובה, נראה שיש צרות בגן העדן עבור אנג'לה ובעלה הניגרי, מייקל אילסנמי.

"לא נתתי דבר מלבד נאמנות למייקל במשך חמש שנים, אבל בשלב זה, אני חייבת לעשות מה שאני צריכה בשבילי", אמרה בהצצה ששיתפה Entertainment Weekly. בסצנה אחרת, אנג'לה נראתה משוחחת בווידאו עם גבר מבוגר ונאה. "היי מלאך," אמר החתיך כהה השיער.

אנג'לה ענתה, "מה אתה חושב על כך שאבוא לקנדה?"

אנג'לה ומייקל, 34, עשו את שלהם ארוס בן 90 יום הופעת בכורה בעונה של הספין-אוף ארוס 90 יום: לפני 90 הימים בשנת 2018. הם המשיכו לחלוק את המסע שלהם בעונה 3, ולאחר מכן בעונה 7 של ארוס בן 90 יום ועונות 5 ו-6 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?

לאחר שוויזת ה-K-1 של מייקל נדחתה, בני הזוג החליטו שעדיף להם להתחתן בניגריה כדי שאנג'לה תוכל להגיש עבורו את אשרת ה-CR-1, המאפשרת לבן/בת הזוג של אזרח ארצות הברית להיכנס כחוק. המדינה. הם קשרו קשר בינואר 2020 ואנג'לה התחילה את הניירת עבור אשרת בן הזוג מספר חודשים לאחר מכן, אך הם חוו עיכובים ארוכים מהרגיל בתהליך על רקע מגיפת הקורונה.

נראה שהמעריצים יצטרכו להתכוונן לעונה הקרובה של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? כדי לברר אם מייקל יזכה סוף סוף לעבור לארה"ב כדי להיות עם אנג'לה!

קישור מקור