סרטן של Deavan Clegg Son Taeyang, עדכונים

סרטן של Deavan Clegg Son Taeyang, עדכונים

ארוס בן 90 יום כוכב דיבן קלגבנה בן ה-3 של טייאנג, אותו היא חולקת עם בעלה לשעבר ג'יהון לינמצאת כעת במאבק קורע לב בסרטן הילדות. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על אבחון הסרטן של הפעוט.

מתי אובחן טאיאנג כחולה סרטן?

במאי 2022 הודיעה בוגרת TLC את ההודעה העצובה שבנה אובחן כחולה סרטן.

"אני מוצף בכל כך הרבה רגשות והרס להכריז שבני האהוב טייאנג, שרק חגג את יום הולדתו השלישי בשבוע שעבר, אובחן זה עתה כחולה בסרטן בילדות", כתב דיבן באמצעות אינסטגרם לצד תמונות קורעות לב של הפעוט בבית החולים. "הוא כבר עבר מספר הליכים והתחיל טיפול כימותרפי רק לפני יומיים. טייאנג יזדקק לטיפול בבית חולים מסביב לשעון וזה יהיה תהליך ארוך של שנתיים עם אחוזי הצלחה גבוהים של החלמה מלאה תוך חמש שנים".

איזה סוג של סרטן יש לטאיאנג?

נציג עבור ארוס בן 90 יום alum גילה כי Taeyang אובחן כחולה בלוקמיה לימפובלסטית חריפה של תאי b. "סוג של סרטן דם שכיח יותר בילדים צעירים", היחצן של דיבן, לינדזי פלדמןסיפר בקשר בהצהרה דאז. "הוא היה בבית החולים כל השבוע וצפוי להישאר שם לזמן מה כשהם מתכוננים להליכים מרובים ולטיפולים כימיים".

האם ג'יהון לי מעורב במאבק הסרטן של טייאנג?

באשר לאביו של הפעוט, לפי אמו של דיבן, אלישיה קלגהוא לא מעורב.

"למי שעדיין לא יודע: כן, ג'יהון יודע שלטאיאנג יש סרטן", שיתפה המטריארך ב-20 בספטמבר, תוך שהיא מדגישה ש"אין צל". "כן, הגירושים הם סופיים. ג'יהון אינו עוזר או תומך בבנו כלכלית או רגשית. פשוט תשאל את ג'יהון והוא יאשר זאת. אתה לא צריך להאמין לי, פשוט תשאל את ג'יהון".

"התקשורת האחרונה לאחר הגירושים הבהירה", היא הוסיפה בתגובה למעריץ בקטע התגובות. "אין אי בהירות."

מתי ג'יהון לי ודיבן קלג התגרשו?

דיוואן הגיש בקשה לגירושין מג'יהון בספטמבר 2020. כמעט שנתיים לאחר מכן, ג'יהון ודיוואן השלימו את גירושיהם במאי 2022. במהלך פסק הדין, דיוואן קיבלה משמורת בלעדית ופיזית מלאה על בנם טייאנג. באותו חודש, ילידת יוטה הודיעה שהיא מצפה לילדה השלישי והראשון עם החבר פארק כריסטופר "טופר"..

אמא לשלושה שתהיה בקרוב ויליד דרום קוריאה עשו את הופעת הבכורה שלהם במקור ארוס 90 יום: הדרך אחרת. הזוג אישר את הפיצול שלהם באוגוסט 2020 בזמן שהעלילה שלהם עדיין הופיעה בעונה 2 של הספין-אוף.

גלול בגלריה לקבלת עדכונים בנושא ארוס בן 90 יום הכוכב של בנו של דיבן קלג, טייאנג, במאבק בסרטן הילדות.קישור מקור