סרט תיעודי של הארי, Meghan Netflix: Revelations, Quotes

סרט תיעודי של הארי, Meghan Netflix: Revelations, Quotes

לא מחזיק כלום! בכרך הראשון של סרטי הדוקו שלהם בנטפליקס, שיצא ביום חמישי, 8 בדצמבר, הנסיך הארי ו מייגן מרקל פתחו על היבטים רבים בחייהם, כולל הימים הראשונים של מערכת היחסים שלהם, עזיבת הארמון ועוד.

"בשש השנים האחרונות של חיי, ספרים נכתבים על הסיפור שלנו מאנשים שאני לא מכיר", הסבירה Meghan במהלך הפרק הראשון על הסיבה שלהם מאחורי יצירת סרט תיעודי. "האם לא הגיוני יותר לשמוע את הסיפור שלנו מאיתנו?"

בעוד שהזוג מתחיל מההתחלה של הכל, נראה שרבים מהפרקים העתידיים של הארי ומגהאן יתמקד בטיפול הארמון בהם. באופן ספציפי, מגהן והארי הוצגו בקדימונים בטענה שהארמון צמח עליהם סיפורים.

סיפורים נטועים וחוסר תמיכה מהארמון כדי לתקן דיווחים שליליים – או שקריים בעליל – על בני הזוג היו מרכיבים בחיי המלוכה אליהם התייחסו מגהן והארי במהלך הראיון המפורסם שלהם ל-CBS במרץ 2021, והסבירו שפקידי המלוכה לא התייחסו לתקשורת כיסוי שווה. לא רק היו מאמרים – כמו Meghan עושה נסיכה קייט מידלטון לבכות לקראת חתונתה המלכותית ב-2018 – לא מדויק, אבל הדוכסית אישרה שהמצב הפוך. למרות שהעובדות לא מסתדרות, לא ננקטו מאמצים מטעם הארמון לתקן את הנרטיב.

"אני לא יודע איך הם יכלו לצפות שאחרי כל הזמן הזה, אנחנו עדיין שותקים אם יש תפקיד פעיל שהחברה ממלאת בהנצחת שקר לגבינו", אמרה מייגן אז. הערות נוספות על הגזענות המצועפת איתה התמודדה הדוכסית מסאסקס מידי העיתונות הבריטית – כותרות מסיקים היא באה מקומפטון ומשווה תווי פני בנה לפרימאט הן שתי דוגמאות – הארי הסביר שאם הארמון והמוסד המלכותי בכללו היו מציעים יותר תמיכה, הם לעולם לא היו עוזבים את תפקידם כחברים בכירים.

"הייתה הזדמנות, הזדמנויות רבות, למשפחה שלי להראות קצת תמיכה ציבורית," אמר הארי, ומייגן הוסיפה, "יש סיבה שהצהובונים האלה עורכים מסיבות חג בארמון… יש מבנה שמשחק שם. כי מתחילת מערכת היחסים שלנו, הם היו כל כך תוקפים ומסיתים כל כך הרבה גזענות… זו לא הייתה רק רכילות קודרת. זה היה להוציא חלק מאנשים שהיה גזעני באופן שהואשם. וזה שינה את האיום. זה שינה את רמת איומי המוות. זה שינה הכל".

גילויים נוספים שהתפרסמו בכרך אחד מהתיעודים כללו את מערכת היחסים של הארי עם אמו המנוחה, הנסיכה דיאנה ומדוע הם מרחיקים את ילדיהם מאור הזרקורים.

הכרך השני של הדוקוסיה יגיע לנטפליקס ב-15 בדצמבר. גלול למטה עבור הפצצות הגדולות ביותר.

קישור מקור