עבודת החברה לשעבר של ליאם המסוורת', עוד

עבודת החברה לשעבר של ליאם המסוורת', עוד

לא נועד להיות. ליאם המסוורת ו גבריאלה ברוקס הפסיקו עם זה אחרי שלוש שנים של זוגיות, בקשר אושר באופן בלעדי.

האקסים החלו את מערכת היחסים שלהם בעקבות ההסתערות הקצרה של ליאם איתם מדיסון בראון. זמן קצר לאחר מכן, ה משחקי הרעב השחקן לקח ילדה חדשה הביתה כדי לפגוש את אמו ואביו בדצמבר 2019. האוסי, בן 32, עורר שמועות על מערכת היחסים כאשר הוא נצפה מציג דוגמנית גבריאלה להוריו, קרייג וליאוני, בעיר הולדתו ביירון ביי.

בתמונות שהגיעו על ידי ה דואר יומי, השחקן נראה חוטף ביס עם הוריו והילד בן ה-26. הוריו קיבלו את היופי בזרועות פתוחות. למרות שלא היה ברור אם גבריאלה פגשה את הוריו של ליאם לפני ארוחת הצהריים שלהם, החיבוק שלהם נראה די חם לפגישה ראשונה.

בעוד שליאם וגבריאלה נראו בתחילה חזקים, בקשר נודע באופן בלעדי באוגוסט 2022 שהזוג עזב את זה. מקור חשף שליאם סיים את הדברים "לפני כמה חודשים" וגבריאלה "שבורה לב".

"הוא לא רצה להיות קשור והעבודה התגברה מאז שהמגיפה הסתיימה", הסביר המקורב.

חלק מהמעריצים אולי מכירים את שמה של גבריאלה בגלל מערכת היחסים שלה עם ליאם, אם כי היא דוגמנית מוכשרת בפני עצמה. המשך לגלול כדי ללמוד על גבריאלה.

מי זאת גבריאלה ברוקס?

הדוגמנית היא עמית אוסי שלמדה בעבר באוניברסיטת סידני. היפהפייה למדה היסטוריה עתיקה וארכיאולוגיה לפני שהיא שמה לה על כוונתה לקריירה באופנה במשרה מלאה. גבריאלה כיכבה בקמפיין של טופשופ ועבדה עם מותגי אופנה בולטים כמו The Lovers ו-Drifters Club.

איך גבריאלה פגשה את ליאם?

למרות שלא ברור איך השניים הכירו בדיוק, אנחנו יודעים שיש להם הרבה במשותף מלבד המורשת האוסטרלית שלהם. בדומה לליאם, הדוגמנית הייתה בעבר במערכת יחסים ארוכת טווח עם סולן 1975 מתיו הילי אחרי ארבע שנים של זוגיות. בעקבות כמה שנים של רגשות אינסטגרם מתוקים, לפי השמועות השניים נפרדו באוגוסט 2019. במקרה, ליאם ו מיילי סיירוס הלכו לדרכם גם אחרי שמונה חודשי נישואים באוגוסט.

מה ידוע על מערכת היחסים של ליאם וגבריאלה?

למרות שגבריאלה וליאם מעולם לא היו רשמיים באינסטגרם, הוריו אישרו לחלוטין את הזוגיות. "קרייג וליאוני מעריצים את גבריאלה וחושבים שהיא מתאימה הרבה יותר לבנם אז למיילי, שמעולם לא התחממו אליו", אמר מקורב. בקשר באופן בלעדי. "הם לא אישרו את דרכי חיפוש תשומת הלב של מיילי או את הדרך שבה היא התייחסה לבנם. לא רק שגבריאלה מדהימה ודוגמנית מצליחה, היא כיפית, אינטליגנטית ומתוקה – אפשר לראות שהיא לא רודפת אחרי ליאם בגלל התהילה וההון שלו ומעריצה אותו מכל הסיבות הנכונות".

בינואר 2020, ליאם וגבריאלה הבהירו שהם רציניים אחד כלפי השני והם אפילו חגגו את יום הולדתו עם המשפחה בביירון ביי, אוסטרליה.קישור מקור