עדיין נשוי?  ראה איפה הם עכשיו!

עדיין נשוי? ראה איפה הם עכשיו!

אפשר היה לחשוב שלתוכנית ריאליטי שבה אנשים מתחתנים עם זרים תהיה אחוזי הצלחה תהומיים, אבל באופן מפתיערבים מצוות הזוגות הופיעו ב נשוי ממבט ראשון עדיין נשואים. מאז 2014, התוכנית שידכה והתחתנה עד כה 54 זוגות בעזרת מומחי מערכות יחסים. עבור חלקם, זו הייתה אהבה ממבט ראשון. עבור אחרים, זה היה א קריאת השכמה מזעזעת שהם באמת התחתנו עם זר מוחלט – ובכל זאת בטלוויזיה!

משתתף בעונה 1 ג'יימי אוטיסשנישאה דאג הנרמודה שלהתחתן עם זר יכול להיות טיפה מוזר, אבל הם הצליחו לגרום לזה לעבוד. "לא התעניינתי בכלל בבעלי החדש", אמרה אמא ​​לשניים UpfrontNY בשנת 2015. "הוא היה נחמד מספיק, אבל הייתה ממש אפס כימיה. אין חיבור. בשבילי זה היה סימן ענק. פשוט הנחתי שזה לעולם לא יסתדר. ילד, הופתעתי לטובה מהתהליך הזה. אני כל כך שמחה שהצלחתי להיות עם ראש פתוח, ואני כל כך אסירת תודה על כך שהמומחים נתנו לי את בעלי".

למרות שזה היה סוף טוב עבור ג'יימי ודאג, זוגות אחרים חוו חוויה הרבה יותר מסובכת, כמו ניק פנדרגרסט ו סוניה גרנדוס. ה זוג עונה 4 אמר שהם התמכרו זה לזה כשהם נפגשו לראשונה על המזבח, אבל חסרה להם כימיה לאורך כל המופע. לאחר מספר שבועות של סרבול, ניק סוף סוף התפוצץ ואמר למפיקים שהוא "לא נמשך" לסוניה. מעניין די, השניים הצליחו לפתור את זה והחליטו להישאר נשואים. אבל רק כמה חודשים לאחר מכן, הם הודיעו על גירושיהם.

רק שלושה חודשים לאחר מכן, חדשות מזעזעות יותר הגיעו כאשר ניק הודיע ​​שיש לו חברה – ושיש לה בהריון עם תאומים! סוניה לא הייתה מרוצה מדי. "בזמן שהוא ניסה 'לפתור' דברים איתי, [he was] אומרת לה אחרת", כתבה בטוויטר. "בהצלחה לשניהם." אאוץ!

לאחרונה, בוגרי עונה 14 מארק מאהר ו לינדזי ג'ורג'וליס בחנו את מזלם בנישואים בעלי מבנה מקצועי. למרות האתגרים והוויכוחים הסוערים שלהם, הזוג החליט להישאר ביחד לאחר סיום הניסוי בן שמונה השבועות.

"אתה באמת טוב ואדיב," אמרה לינדזי לבן זוגה ביום ההחלטה. אופטימי באותה מידה, הוסיף מארק, "העתיד נראה כל כך מזהיר מכאן, אני חושב שזה הולכים להיות חיים טובים בהמשך."

עם זאת, דברים יתפרקו רק חמישה חודשים לאחר מכן. במהלך ספיישל האיחוד של העונה, מארק פירט את הפרידה המגעיל של הזוג לארח קווין פרייז'רבאומרו, "אלה היו כמה מהוויכוחים הגרועים ביותר שהיו לי בחיי."

"העובדה שנלחמנו כל שבוע והעובדה שהלכת על הגרון שלי בכל קרב זה מה שגרם לי להגיד 'יצאתי'", המשיך. "הריפו אותי הרבה בתור ילד. הייתי שם את לינדזי בראש בגלל האופן שבו איימו עלי והציקו לי ככה".

באשר ללינדסי, היא חשפה שהיא הרימה ועברה לקליפורניה. "עדיף לבחור באדם טוב", הוסיף יליד בוסטון.

אז, במהלך 14 העונות האחרונות, כמה זוגות הצליחו לגרום לדברים לעבוד?

עיין בגלריה למטה כדי לראות איזה MAFS כוכבים עדיין נשואים ואשר המשיכו הלאה.

קישור מקור