עדכוני הדרמה הבגידה של אדיסון ריי

עדכוני הדרמה הבגידה של אדיסון ריי

כוכבת ושחקנית של TikTok אדיסון רייאבא של, מונטי לופזהיה מעורב לכאורה ברומן עם אישה בשם רנה אש למרות שהוא נשוי לאישה שרי איסטרלינג.

אש, 25, דיברה בפומבי על מערכת היחסים שלה עם לופז, 46, בראיון ב-7 ביולי עם עמוד שש. על פי החשד השניים פתחו במערכת יחסים במרץ לאחר שנפגשו דרך חבר משותף.

"למרבה הצער, הוא הטעה אותי בנישואיו, הוא שיקר לי", טען אש, וטען שלופז הודיע ​​לה שנישואיו לאיסטרלינג הסתיימו. "הוא אמר לי שאנחנו הולכים להיות ביחד וללדת תינוקות ביחד. הוא אפילו הכיר לי את אמא שלו, אחיו הצעיר, וחשבתי שיש לנו משהו אמיתי. הוא סיפר לי סיפור נישואיו ששכנע אותי שהם נפרדים ובתהליך של גירושים".

בצילומי מסך שהגיעו לרשת, לופז ואש דיברו לכאורה על נישואיו לאסטרלינג, בן 42, שבהם טען לכאורה כי מדובר ב"מערכת יחסים מוזרה".

"לא דיברנו", נכתב בהודעה נפרדת שנראתה מלופז בתגובה לאש, שכתב לכאורה, "אני מצטער אם זה מוזר, אבל אני לא יכול לדמיין שאתה מדבר ככה לשרי. ”

"אני ממש מצטערת על זה," היא המשיכה. "אני כל כך מצטער אם משהו שאמרתי פגע במשפחתו יותר ממה שהוא כבר פגע. ואני גם מצטער שהוא פגע בי כל כך עמוק שהאמנתי שאנחנו מאוהבים".

אש סיכמה בכך שהיא "אהבה אותו והאמינה לו" כשהם היו יחד, אבל הזכירה ש"לבה נשבר" כש"גילתה על הבנות הצעירות האחרות". היא טענה שהיא סיימה את מערכת היחסים שלה לכאורה עם לופז ימים ספורים לפני הראיון שלה לאחר שנשים רבות האשימו אותו בפלירטוט איתם ב-FaceTime ובאופן אישי.

לפי הרשת, סרטון TikTok שנמחק מאז הציג אישה צעירה שטענה, "אבא של אדיסון ריי מנסה להרוס אותי, אני נשבע באלוהים", לפני שגבר שדמה לופז נגע באחוריה.

בראיון שלה, תושבת לוס אנג'לס ציינה, "אם מישהו נפגע, זה אני והמשפחה שלו".

לופז חולק את בתו המפורסמת, 21, עם אסטרלינג, בנוסף לבניהם, אנזו, 14, ולוקאס, 8.

יום אחד לאחר דיווח על ההאשמות של אש, אסטרלינג שברה את שתיקתה בעניין בכך שפרסמה הצהרה משלה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם.

"עניינים אישיים המובאים לציבור הם תמיד מאתגרים וסוחפים עבור כל מי שמעורב", היא כתבה ב-8 ביולי.

נציגי אדיסון ושרי לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה. גם מונטי ורנה לא הגיבו מיד כשפנו אליו בקשר.

גלול למטה כדי לקבל עדכונים על כל מה שאנחנו יודעים על הרומן לכאורה של אביו של אדיסון.

קישור מקור