עובד מגיב לפדרו, שנטל גירושין

נהיה גלוי לב. המשפחה שנטל אלום עובד קורפורן חושף את מחשבותיו על פדרו חימנוהגירושים של פרודה שנטל חימנו (לבית אוורט) במהלך ראיון בלעדי עם In Touch.

כשנשאל אם הוא הופתע מהגירושין, עובד עונה: "אם להיות כנה איתך, לא הייתי".

"הרגשתי עצוב כששנטל סיפרה לי. אבל הרגשתי עצוב בשבילה ובסיטואציה שאיתה היא נאלצה להתמודד", הוא אומר.

עובד ממשיך ומוסיף, "זה לא הגיע לה. לעולם לא הייתי חושב שזו אשמתה, היא הכי מתוקה”.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשרפדרו, בן 30, הגיש תביעת גירושין משנטל, בת 31, לאחר שש שנות נישואים ב-27 במאי.

באדיבות עובד קורפורן/אינסטגרם

כמו כן הוצאו אז צווי מניעה הדדי, שקבעו כי הזוג לשעבר – שהוצג לראשונה לצופים בעונה 4 של ארוס בן 90 יום – "נמנעו מלעשות או לנסות לעשות, או לאיים לעשות, כל מעשה שפוגע, מתעלל, משמיץ, מטיל אימה, מטריד או מטריד את הצד השלילי".

שישה שבועות לאחר שסוכן הנדל"ן הגיש בקשה לגירושין, שנטל הגישה תביעות נגדיות משלה ב-7 ביולי והאשימה את פדרו ב"ניאוף" ו"יחס אכזרי". בנוסף, יליד ג'ורג'יה טען כי "נישואיהם שבורים ללא תקנה ללא תקווה לפיוס". צווי המניעה נכנסו לתוקף ב-22 ביולי, על פי ניירת שהושגה בלעדית על ידי בקשר.

עובד ערך את הופעת הבכורה שלו בעונה 1 של ארוס בן 90 יום ספין-אוף כידיד משותף של שנטל ופדרו.

תוך כדי דיבור עם בקשר, הוא חושף כיצד התיידד עם הזוג לשעבר. "בשנת 2014, נהגתי לצאת עם החבר הכי טוב של פדרו והפכתי לחבר שלו מכיוון שחשבתי שהוא בחור נחמד", הוא אומר ל-In Touch. "שנטל הייתה גם חברה של האקס שלי וכך גם אני הייתי חבר איתה."

במהלך שהותו בתוכנית, עובד אמר לשנטל שהוא חושב שאמא של פדרו, לידיה חימנו, ואחות, ניקול חימנו, הייתה לו תוכנית להתחתן עם בחורה אמריקאית כדי שיוכל לעבור לארצות הברית ולהחזיר כסף למשפחתו.

עובד מודה שהוא נרתע בתחילה להופיע בתוכנית TLC. "הרגשתי קצת מפוחדת בהתחלה כי לפני הצילומים, מעולם לא היה לי ניסיון קודם מול מצלמות ותוכניות גדולות כמו ארוס בן 90 יום ו המשפחה שנטל, אז לא ממש ידעתי למה לצפות", הוא מודה. "אבל אחרי שפגשתי את הצוות והבנתי שאין מעורבות במשחק, התחלתי להרגיש יותר בנוח, כי זה היה רק ​​שני חברים שמנהלים שיחה עם הפרט היחיד של התמודדות עם הרבה מצלמות סביבנו".

הוא מגלה שעכשיו הרבה יותר נוח לו מול המצלמות וישמח לככב בתוכנית ריאליטי אחרת בטלוויזיה. "אשמח להיות שוב בתוכנית ריאליטי, למרות שסומנתי כנבל בסיפור האהבה של שנטל ופדרו", הוא אומר. "לאחר ארוס בן 90 יום ו המשפחה שנטלבסופו של דבר אהבתי את החוויה ורציתי לעשות אותה שוב."

קישור מקור