עונה 3 זוגות עדיין ביחד

עונה 3 זוגות עדיין ביחד

עוד זריקה באהבה! אחרי שהיה חסר מזל ברומנטיקהארוס בן 90 יום כוכבים קיבלו הזדמנות להצית מחדש את חיי היכרויות שלהם בעונה 3 של הספין-אוף, 90 יום: חיי הרווקות. מעריצים צפו כ דבי ג'ונסון, טיפאני פרנקו, קיסר מאק, נטלי מורדובצבה ו ורוניקה רודריגז חזרו לסצנת ההיכרויות – אבל הם כל אחד מהזוגות 90 יום: חיי הרווקות עונה 3 עדיין ביחד?

רק תראה את ההצלחה של דבי! לאחר שהופיעה בתחילה בבנה קולט ג'ונסוןסיפורי האהבה של ילידי ברזיל לריסה דוס סנטוס לימה בעונה 6 של ארוס בן 90 יום ו ג'ס קרוליין בעונה 5 של ארוס 90 יום: באושר ועושר?בוגרת TLC בחרה בשינוי מוחלט ומאז התמקדה באושר שלה.

"לפני שישה חודשים, החלטתי לשנות הכל בי כי רק התחלתי לצאת בפעם הראשונה מזה 40 שנה", שיתפה אמא ​​של אחד בבכורה של עונה 3 בספטמבר 2022. "ככל שאני יוצאת לשם יותר ואפילו אם יש לי יום ממש רע, יש לי הרבה יותר ביטחון עצמי, ואני מרגיש יותר כמו האני הישן שלי".

לאחר 13 שנים של אלמנה, ה ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? אלום החליטה "תן את זה" ולכאורה מצאה אהבה עם הלהבה החדשה שלה, טוני.

בעוד שדבי חיה כעת עם החבר החדש שלה בקנדה, חברי צוות אחרים לא היו כל כך ברי מזל בקשרי האהבה שלהם. הופעת הבכורה שלה העונה הייתה ארוס 90 יום: הדרך אחרת אלום טיפאניבעקבות הרומן הסלעי שלה עם בעלה המנוכר רונלד סמית'.

"לא הצלחנו להתמודד עם הבעיות שלנו, לא משנה כמה ניסינו", היא סיפרה למפיקים על מערכת היחסים שלהם ל-on-off באולם וידוי. "עצם להיות עם רונלד גבה ממני מחיר גדול מבחינה רגשית".

בזמן שיצאה לכמה דייטים, במהלך העונה, רונלד שאל את טיפאני אם היא יכולה להביא את בתם קרלי לבקר אותו בדרום אפריקה. הזוג הקפיד לעבוד על מערכת היחסים שלהם ובעוד שרונלד הרשים בתחילה את אשתו הפרודה במאמציו, קשר האהבה שנדלק מחדש לא החזיק מעמד.

במהלך הסיכום של נובמבר 2022, אמא לשניים הציעה שרונלד לא סיים לגמרי להתמודד עם חברה לשעבר שאיתה יצא באחת מתקופות החופש שלהם במערכת היחסים שלהם.

"אחרי שהייתי בדרום אפריקה והוא אמר לי כבר חודש שאנחנו ביחד", הסבירה טיפאני למארחת שון רובינסון. "גיליתי שהוא עדיין מדבר עם החברה לשעבר ומקבל ממנה כסף".

"אה אז אתה רוצה ללכת לשם?" הוא ירה בחזרה באמצעות שיחת וידאו. "תעיף את הזין מכאן."

המשיכו לקרוא כדי לקבל עדכון על איזה 90 יום: חיי הרווקות עונה 3 זוגות עדיין ביחד.

קישור מקור