עונה 9 זוגות עדיין ביחד, מפוצלים

עונה 9 זוגות עדיין ביחד, מפוצלים

עונה 9 של סדרת הריאליטי המצליחה של TLC ארוס בן 90 יום היה מלא עליות ומורדות עבור ששת הזוגות. חברי צוות חוזרים אריאלה וינברג ו בניעם שיברה אליהם הצטרפו חמישה זוגות חדשים: אמילי ביברלי ו קובי בלייז, קארה באס ו גיירמו רוז'ר, בילאל חזיאז ו שיידה סווין, ג'יברי בל ו מיונה בל, איב ארלנו ו מוחמד עבד אלחמד ו פטריק מנדס ו תאי רמון. אבל אילו זוגות נשואים, עדיין ביחד או נפרדו מאז שהמצלמות הפסיקו להתגלגל? אזהרה: ספוילרים למטה!

הזוג עם הכי הרבה היסטוריה בתוכנית הוא אריאלה ובניעם. הם התחילו את מסע ה-TLC שלהם ארוס 90 יום: הדרך אחרת עונה 2. באותה תקופה, אריאלה הייתה בהריון עם בנם הראשון של בני הזוג לאחר שפגשה את ביני במהלך חופשה בארץ הולדתו אתיופיה. היא תכננה לעבור לאתיופיה כדי שיוכלו לחיות יחד כמשפחה, אבל הם התחילו להתנגח כמעט מיד אחרי שהגיע ארי ועוד יותר אחרי שארי ילד את ילדם הראשון, אביאל. עם זאת, הם עדיין התארסו בגמר העונה השנייה.

ארי וביני המשיכו לחלוק את המסע שלהם בעונה 3 של ארוס 90 יום: הדרך אחרת ובמהלך העונה השלישית, בני הזוג הודיעו כי ביני קיבל את אשרת ה-K-1 שלו והוא עבר לניו ג'רזי עם אריאלה ובנם, אבי. המעריצים עקבו אחרי שביני הסתגל לחיים באמריקה, כמו גם ב-90 הימים שקדמו לחתונתו עם ארי ב- ארוס בן 90 יום עונה 9.

לאמילי וקובי היה סיפור אהבה דומה: הם נפגשו בחו"ל בזמן ששניהם עבדו בסין והתארסו במהירות וארבעה שבועות לאחר מכן, היא גילתה שהיא בהריון. אמילי נאלצה לחזור למדינת הולדתה קנזס בעוד קובי נאלץ לחזור לארץ הולדתו קמרון, אפריקה. מכיוון שאמילי רצתה שקובי תפגוש את משפחתה קודם כל לפני שהם התחילו לתכנן חתונה, הם החליטו שכל אחד יחזור לארצותיו ולאחר מכן קובי יבקש ויזת ביקור.

לרוע המזל, שבוע לפני תאריך היעד של אמילי, הם נודעו כי אשרת המבקר של קובי נדחתה והוא לא יכול היה להיות נוכח בהולדת בנם, קובן. לאחר שקובאן נולד, אמילי הגישה בקשה לוויזת K-1 של קובי ב – אבל הם פגעו במכשול נוסף כאשר מגיפת הקורונה הגיעה לשיאה העולמי במרץ 2020 והם התמודדו עם עיכובים בתהליך הוויזה. הויזה של קובי אושרה לבסוף ב-2021 ומצלמות עקבו אחר בני הזוג כשהם מתכוננים לנישואין בתוך מסגרת הזמן של 90 יום.

המשך לגלול למטה כדי לגלות איזה ארוס בן 90 יום עונה 9 זוגות כמו ארי וביני, קובי ואמילי ועוד עדיין ביחד!

קישור מקור