עונה 9 משרות שחקנים, שווי נטו

עונה 9 משרות שחקנים, שווי נטו

ארוס בן 90 יום כֶּסֶף! אשרת K-1 אינה זולה ואם לא תרוויח מספיק כסף – היא לא תאושר. בעוד שצופי תוכנית הדגל של TLC ראו זוגות פונים לבני משפחה כדי לקבל תמיכה כלכלית, צוות השחקנים של העונה ה-9 מגייס זאת.

בעוד ילידת ברזיל תאילנדים רמון היו לה הרבה דברים שליליים לומר על מצב החיים שלה עם החבר שלה משכבר הימים, פטריק מנדס, ליליד מסצ'וסטס יש שווי נקי נכבד. פטריק החל את הקריירה שלו כמרים משקולות מקצועי ואף התאמן לקראת האולימפיאדה. עם זאת, קריירת הכושר שלו נקטעה לאחר שנבדק פעמיים ברציפות על חומרים אסורים.

פטריק פנה למכירות וכעת מתפרנס ממכירת מערכות אבטחה לבית. לכאורה, הספורטאי לשעבר מצליח כאיש מכירות שכן מספר חנויות מעריכים את השווי הנקי של פטריק בסביבות 300,000 דולר.

בילאל חזיאז הוא גם חווה כאבי גדילה עם בן זוגו, שיידה. בן 42 מקנזס סיטי, מיזורי, מגדיר את עצמו כ"בוז' הוד" וביסס את עצמו בעירו כסוכן נדל"ן מצליח ומשקיע.

אב לשניים רצה לוודא שבן זוגו הזרה יאהב אותו בשבילו, ולא בגלל רכושו, אז הוא בכוונה לא הציג את ביתו המפואר.

"מעולם לא הראיתי לה כמה דברים חומריים הקשורים להצלחה שלי כי רציתי לראות אם היא באמת הייתה בזה בשבילי, לא רק מה שיש לי", הסביר בילאל למפיקים באתר ארוס בן 90 יום בכורה של עונה 9. "למרבה הצער, יש כמה אנשים שהם היו מחשיבים חופרי זהב בחוץ."

עם הגעתה ניצל סוכן הנדל"ן את ההזדמנות כדי לבחון את כוונותיה של אשתו לעתיד. "כשעדה תיכנס היום, אני הולך להביא אותה לבית ילדותי, הבית שלמעשה גדלתי בו", הוא פירט בכיסא הווידוי. "רק כדי לראות את זה, 'אם כן גרתי כאן, אתה עדיין תהיה איתי?'"

המבחן שלו קיבל תפנית כאשר ה"בדיחה" שלו גרמה לה לחשוב שהוא חשאי לגבי דברים אחרים.

המשך לגלול כדי לראות את ארוס בן 90 יום משרות השחקנים והשווי הנקי של עונה 9.

קישור מקור