מה עושה ג'וש דוגר לפרנסתו?  הנה כל מה שאנחנו יודעים על עבודתו

עונש הכלא של אנה דוגאר "הקלה" על ג'וש הסתיים

הם ראו את זה מגיע. ג'וש דוגר ואשתו, אנה דוגר"לא היו בהלם" מעונשו של 12 שנות מאסר על משפט פורנוגרפיית ילדים שלו, אומר מקור בלעדית בקשר.

"השופט עשה את הדבר הנכון, אבל יש כאלה שכבר אומרים שהעונש לא ארוך מספיק", אומר המקורב. "ג'וש לא חשב שהוא עומד לרדת, אבל הוא, אנה והמשפחה היו מוכנים לעונש מאסר ארוך יותר – לא ש-12 שנים זה לא הרבה… זה רע, אבל זה היה יכול להיות יותר גרוע."

"[Anna] מרגיש הקלה שזה נגמר", ממשיך המקורב. "עכשיו מגיעה ההחלטה הקשה, אם להישאר ולחכות לג'וש לצאת או להתחיל את חייה מחדש בלעדיו".

טראוויס סטוריעורך דינו של ג'וש דוגאר, התבטא גם הוא בעקבות גזר הדין. "אנו אסירי תודה על השופט דחה את סעיף 2 ודחה את בקשת הממשלה לעונש של 240 חודשי מאסר", אמר. בקשר בהצהרה. "אנו מצפים להמשיך במאבק בערעור."

אנה תמכה באופן ניכר ב 19 ילדים וסופרים אלום, 34, לאורך כל המשפט. במהלך הדיון בגזר הדין שלו ביום רביעי, 25 במאי, הופיעה אנה ב"רוח טובה", לפי השמש והיה גם האדם הראשון מתוך המשפחה שהגיע לבית המשפט.

לאחר מכן היא נתפסה על ידי עיתונאים שיצאו מבית המשפט מיד לאחר מתן גזר הדין ונמנעה משאלות העיתונות. לאחר פסיקת השופטת, בעלה ישרת ב-FCI Seagoville או בטקסרקנה, טקסס, ולא במדינת הולדתו ארקנסו.

טובי קנהאם/רישוי חדשות/MEGA

ג'וש נמצא אשם בדצמבר 2021 בסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים. הוא היה במעצר בפייטוויל, ארקנסו, עד הדיון בגזר הדין שלו ב-25 במאי, שהיה אמור במקור ל-5 באפריל עד שג'וש ועורך דינו הגישו בקשה לדחות אותו.

לאחר גזר הדין האשמה, אנה עמדה לצידו לאורך כל המשך המשפט, עם מקורב נפרד שסיפר מאוחר יותר בקשר ב-13 במאי שהיא "[didn’t] לשקול גירושין." עם זאת, אחד מבני המשפחה לא היסס להביע את דעותיו נגד ג'וש וגם נגד אנה: בן דוד איימי דוגר.

למרות שאיימי, בת 35, הטיחה את אנה בסדרה של סרטוני TikTok ב-14 במאי על תמיכתה בג'וש, מאוחר יותר היא עקבה אחריה עם הערה עדינה יותר, עודדה את אנה להתגרש ממנו.

"ג'וש בחר איך ההיסטוריה תזכור אותו", כתבה איימי בהודעה שפורסמה דרך אינסטגרם ב-17 במאי. "על ידי הישארותך ותומכת בו, אתה מאפשר לו לבחור את זה גם עבורך. ואני יודע לעמוד מול כל זה נראה בלתי אפשרי עכשיו, אבל בתור אמא, האינסטינקט שלך להגן על הילדים שלך תמיד צריך להיות חזק יותר מהפחד שלך."

למחרת, איימי הציעה לאנה יד לעזרה במהלך ראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

"הייתי אומרת לה להתקשר, ליצור איתי קשר, לבוא לבית שלי ולתת לי רק, ילדה לילדה, אישה ואישה ומאמא לאמא, אתה יודע… פשוט, אני כאן," היא נשבעה לפני שהוסיפה, "היא לא צריכה להיות לכודה בזה."

איימי הסבירה אז שיש לה "מקום לשבעה ילדים אם נצטרך", בהתייחס לילדיה של אנה – מקינזי, מייקל, מרקוס, מרדית', מייסון, מריאלה ומדיסון – אותם היא חולקת עם ג'וש.

"אני מקווה שהיא בסדר," אמרה איימי. "ואני מקווה שהילדים שלה בסדר."

קישור מקור