על מי השיר החדש של מיילי סיירוס? רמזים של ליאם המסוורת'

עוד לסיפור? מיילי סיירוסהשיר החדש ביותר, "Flowers", זכה לתשומת לב רבה. מעריצים נלהבים מאמינים מאוד שהטקסטים הם על בעלה לשעבר, ליאם המסוורת – במיוחד מאז שהרצועה שוחררה ב-13 בינואר 2023, שהוא גם יום הולדתו של ליאם. מעריצים אחרים משוכנעים שמילות הפזמון ב"פרחים" הן תגובה ישירה ל ברונו מארססינגל, "כשהייתי הגבר שלך." עכשיו, אחותה של מיילי ברנדי סיירוס שוקל את "האמת" מאחורי המילים.

המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על הסיפור שמאחורי השיר "Flowers" של מיילי.

האם השיר 'Flowers' של מיילי סיירוס הוא על ליאם המסוורת'?

לאחר שאמן "שמיי חצות" הוציא את "פרחים" והקליפ הנלווה אליו, המעריצים פנו לרשתות החברתיות כדי לשקול כמה תיאוריות – אחת המבוססת על המיקום שמיילי בחרה לצלם את הקליפ.

"הבית שבו הוקלט הקליפ של 'פרחים' של מיילי סיירוס שימש בעבר את ליאם המסוורת' כדי לבגוד במיילי עם יותר מ-14 נשים בזמן שהן היו נשואות", כתב משתמש טוויטר אחד.

למרות שלא ברור היכן התחילה השמועה הזו, מיילי הכחישה בתחילה שמועות שבגידה הביאה לפרידה שלהם באוגוסט 2019 באמצעות טוויטרזמן קצר לאחר שהשניים הודיעו על פרידתם.

Broadimage/Shutterstock

"אני יכולה להודות בהרבה דברים, אבל אני מסרבת להודות שהנישואים שלי הסתיימו בגלל בגידה", צייצה אז. "ליאם ואני ביחד כבר עשור. אמרתי את זה בעבר וזה נשאר נכון, אני אוהב את ליאם ותמיד אוהב.

טענה נוספת שמסתובבת היא כי יליד טנסי לבש את אותה חליפה שליאם לבש לאפריל 2019 הנוקמים: סוף המשחק בכורה בקליפ שלה. הצופים מאמינים כי יליד אוסטרליה אמר לאשתו דאז "להתנהג" לפני שהיא הדפה אותו בשובבות בסרטון ויראלי שצולם על השטיח האדום באותה תקופה.

"כרגע, אני מרגיש כמו הקליפ הזה של מיילי סיירוס [and] ליאם המסוורת' שם הוא אומר לה להתנהג פעם אחת, [and] היא בעצם אומרת לו לעזוב [and] הם נפרדים זמן קצר לאחר מכן. אם אתה מבין למה אני מתכוון", כתב משתמש אחד בטוויטר, בעוד שצמרר אחר טען מיילי, "צילם את הסרטון בבית שהוא נהג לבגוד בה מספר פעמים והשתמש בחליפה שבה השתמש כשאמר לה להתנהג".

האם השיר של מיילי סיירוס הוא על ליאם המסוורת'?  מילות השיר 'פרחים'
באדיבות YouTube/Vevo

מה הסיפור מאחורי השיר "Flowers" של מיילי סיירוס?

בזמן ש האנה מונטנה אלום לא התייחסה בפומבי לספקולציות, אחותה ברנדי סיירוס שקלו את הפטפוטים ברשתות החברתיות במהלך ראיון ב-20 בינואר 2023 וולס אדמס' פודקאסט "הדבר האהוב עליך"..

"השיר אכן יצא ביום ההולדת שלו – האם זה היה בכוונה? אני לא יודע,” התגרה התקליטן. "לא יכול להגיד. אבל גאוני."

לאחר מכן פירטה ברנדי את תיאוריות המעריצים המרובות, וציינה, "ואז היה, 'החליפה שהיא לובשת היא החליפה שליאם לבשה ב- הנוקמים בכורה, שבה הוא אמר לה שהיא צריכה להתנהג פעם אחת. וכך, זה אפ-ק לך כי היא בחליפה.' מצחיק."

"ואז השני היה, 'הבית הוא הבית שאליו ליאם נהג לקחת אנשים [to] לבגוד בה עם'", הוסיפה השחקנית. "הנרטיבים מצחיקים, אבל זה כל כך נהדר. יחסי הציבור הכי טובים שיכולים לקרות כי זה גורם לאנשים לדבר על השיר ב-TikTok, והוא נמצא בכל מקום. וזה פשוט כל כך כיף לראות את הכל מתנגן. מעריצי מיילי, אני אוהב אתכם".

עם זאת, ברנדי הדגישה שהיא "לא כאן כדי לומר שזה נכון ומה לא נכון".

"רק מיילי יודעת את האמת," היא סיכמה.

האם 'פרחים' הוא תגובה לשיר 'כשהייתי הגבר שלך' של ברונו מארס?

מעריצים רבים גם חושבים שהרצועה החדשה של מיילי היא תגובה לשיר "When I Was Your Man" של ברונו משנת 2012, מסיבה ספציפית.

"רק שמעתי את השיר החדש של מיילי סיירוס 'Flowers' וחשבתי שהוא נשמע כמו 'When I Was Your Man' של ברונו מארס רק כדי לגלות שהשיר שלה הוא תשובה נמוכה לשיר של ברונו כי האקס שלה ליאם המסוורת' נהג לשיר השיר לה???" אדם אחד צייץ בטוויטר.

ברנדי גם נגעה בתיאוריה הזו בראיון הפודקאסט שלה, כשהיא גולשת על האופן שבו המעריצים של אחותה "מתקשים לצייר" ו"ממשיכים ליצור נרטיב אחר נרטיב".

"כמו, כל יום אני מתעורר למשהו חדש [theory]," היא אמרה. "הראשון היה משהו בשיר הזה של ברונו מארס. הם כמו, 'ליאם ניגן את השיר של ברונו מארס בחתונה שלהם! וזו תגובה לשיר של ברונו מארס״. זה מצחיק."

ה שיר אחרון השחקנית לא הגיבה לשמועה הזו, אבל המעריצים שמו לב שהמילים של מקהלת "פרחים" של מיילי פועלות כתגובה למילים ב"כאשר אני היה האיש שלך" של ברונו.

"הייתי צריך לקנות לך פרחים, ולהחזיק את היד שלך," קראו את המילים במקהלה של ברונו. "הייתי צריך לתת לך את כל השעות שלי, כשהייתה לי ההזדמנות / לקחת אותך לכל מסיבה כי כל מה שרצית לעשות זה לרקוד / עכשיו התינוקת שלי רוקדת, אבל היא רוקדת עם גבר אחר."

לשם השוואה, זמרת "Wrecking Ball" שרה את המילים הבאות ברצועה: "אני יכולה לקנות לעצמי פרחים / לכתוב את השם שלי בחול / לדבר לעצמי שעות / תגיד דברים שאתה לא מבין / אני יכול לקחת את עצמי לרקוד / ואני יכול להחזיק את היד שלי / כן, אני יכול לאהוב אותי יותר ממה שאתה יכול."

מה קרה בין מיילי סיירוס לליאם המסוורת'?

מיילי וליאם יצאו לסירוגין מ-2009 עד 2018 לאחר שנפגשו על הסט של השיר האחרון. בדצמבר 2018, הצמד קשר את הקשר. עם זאת, הם נפרדו פחות משנה לאחר מכן, וסיימו את גירושיהם בינואר 2020.קישור מקור