על מי עוסקים השירים של ג'ון מאייר? הוא לא 'כותב' אקסים

אומר את האמת שלו. ג'ון מאייר גילה אם משהו שלו השירים עוסקים באקסים שלו או בחברות שלו לשעבר במהלך הופעה ביום רביעי, 21 בדצמבר, פרק של פודקאסט "קרא לה אבא"..

"אני מניח שתמיד היה לי כלל שלעולם לא אספר לאף אחד מה – אני לא כותב שירים על אנשים", הסביר ג'ון, בן 45. "אני לא כותב אותם עבור אנשים או על אנשים. אולי אשתמש במערכת יחסים שמעוררת בי השראה לכתוב משהו. גם אם הייתי כותב שיר בגלל מישהו שהוא דומה, זה עובר ואני נשאר עם השיר. אני לא אוהב להגיד לאף אחד ששיר הוא על מישהו כי רוב הזמן הוא לא והוא מרחיק אנשים מעצמם כי הם פשוט לדמיין על מי אני כותב."

המוזיקאי של Dead & Company אמר שהוא מעדיף את זה שירים "חשובים לאנשים" מאשר להתמקד במי שהם עוסקים.

"לפעמים אנשים חושבים שזה על אדם אחד. לפעמים, זה פוגע בשיר", הוסיף. "לפעמים השיר לא מצליח כי אנשים אומרים, 'טוב, הוא פשוט קטנוני', ואני אומר, 'אין לזה שום קשר'. אבל אני מעדיף לשמור על הקדושה של השירים האלה בטקט ו…לשרוף כמה מהם כי אנשים חושבים שזה על אדם אחד וזה לא."

לארי מראנו/שאטרסטוק

השיחה על כתיבת שירים נוצרה לאחר מכן מארח "קרא לה אבא". אלכסנדרה קופר קנה את השיר זוכה פרס הגראמי של ג'ון "Your Body Is a Wonderland". במשך שנים רווחו השערות רבות שהשיר עוסק בחברתו לשעבר ג'ניפר לאב יואיט. עם זאת, ג'ון אמר שהוא "מעולם לא פגש סלבריטי" כאשר השיר הזה נכתב.

"זה היה בערך החברה הראשונה שלי", אמר על המסלול. "זה היה בערך התחושה – שלדעתי כבר הייתה סוג של נוסטלגיה. הייתי בן 21 כשכתבתי את השיר הזה והייתי נוסטלגי על גיל 16".

ג'ון המשיך ואמר שהציבור "גיבש את הרעיון הזה" לגבי מי השיר והוא "התחזק עם השנים".

למרות מה שאנשים חושבים על המוזיקה שלו – כולל על מי השירים עוסקים – יליד קונטיקט הסביר "הדבר החשוב ביותר בחיי עכשיו הם השירים שלי" וכיצד הם מתפרשים על ידי המאזינים.

"כשאני הולך לנגן שירים עכשיו, אני מנגן שירים שאני רואה שאנשים בקהל חיים מחדש את חייהם. זה לא קשור לאף אחד מלבד האנשים שאני שר להם", שיתף. "השירים האלה עכשיו, כי אנשים הם נקודת ציון בחייהם. זה לא קשור לאף אדם אחד".

קישור מקור