עם מי ורוניקה יוצאת? החבר ג'מאל

קרוסאובר יצוק TLC! ארוס בן 90 יום כוכב ורוניקה רודריגז יוצאת עם עמית זכיינית קוסטר, קים מנזיס'בן מבוגר, ג'מאל מנזיסבעקבות הפיצול שלה עם ג'סטין פוסטר עַל 90 יום: חיי הרווקות, בקשר יכול לאשר.

"הם נהנים", אומר מקור בלעדי בקשר על הפלישה החדשה של ורוניקה וג'מאל.

הזוג החדש אמור להכריז על מערכת היחסים החדשה שלהם במהלך החלק השלישי של העונה השלישית ביום שני, 12 בדצמבר. ארוס בן 90 יום בלוגר ג'ון ייטס היה הראשון לדווח על החדשות על הרומן של ג'מאל ורוניקה.

ג'מאל, בן 27, מופיע כעת בעונה 7 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? בקו הסיפור של אמו עם הראפר ויליד ניגריה, אוסמן "SojaBoy" עומר. ורוניקה, 36, עשתה את הופעת הבכורה שלה בזכיינית בארוסה לשעבר טים מלקולםקו הסיפור של האקס ג'ניפר טרזונה עַל ארוס 90 יום: לפני 90 הימים עונה 3, אבל חזרה לתוכנית עם קו סיפור משלה בעונה 3 של 90 יום: חיי הרווקות.

Discovery+ (2)

הטיחה של ורוניקה עם ארוס בן 90 יום אלום עוקבת אחר הפרידה האחרונה שלה מ ג'סטין במהלך ארוס בן 90 יום ספין-אוף. בעוד שניצוצות עפו בתחילה בין אבא לשניים לבין היפהפייה הברונטית, התמודדות מביכה בין ג'סטין וטים, 42, עורר שיחה בין ורוניקה וטים על "גבולות".

"לכל מערכת יחסים שהיית בה מאז שאתה ואני נפרדנו, נקודת המחלוקת העיקרית הייתה מכנה משותף אחד", אמר טים לורוניקה בשיחה במהלך פרק בספטמבר. "ואותו הדבר עבורי. אף אחד לא מגניב עם זה. זה לא שאנחנו לא יכולים להיות חברים, אבל נצטרך, כאילו, להתרחק."

אחרי שג'סטין ורוניקה חלקו בילוי מהביל בסוף השבוע, היא גילתה שאבא לשניים שוקל לעבור לפלורידה עם האקסית שלו ואם ילדיו – זמן קצר אחרי ששכב איתו.

בעוד האב הרווק התעקש שזה "צעד טוב יותר" עבור ילדיו מכיוון שהם יהיו מוקפים במשפחה, הוא שאל את ורוניקה אם היא תשקול לעבור דירה.

"השאלה שאתה שואל אותי היא לתעדף את האקס והילד שלך על פני שלי", חזרה אמו של אחד מהם במהלך פרק ששודר באוקטובר. "איך אני יכול לעבור לפלורידה בלי שהדברים האלה יהיו נכונים… אתה שואל שאלה רטורית כי אתה יודע את התשובה, ג'סטין."

לאחר שיחה סוערת, החליטו בני הזוג לנתק את הקשר בקשר ביניהם. "אני כל כך מאוכזב מאיך שהיחסים שלי עם ג'סטין הסתיימו", אמר יליד מיאמי, פלורידה, למפיקים באולם וידוי בנובמבר. "זה כמו אדם אחר שנראה כמו בחור כל כך נחמד, אבל התברר שהוא אידיוט."

חלק 3 של 90 יום: חיי הרווקות עונה 3 הכל משודרת ב-TLC ביום שני, 12 בדצמבר בשעה 20:00 ET.קישור מקור