עם מי יצא ליאונרדו דיקפריו במהלך השנים?  ראה תמונות

עם מי יצא ליאונרדו דיקפריו במהלך השנים? ראה תמונות

עם קריירת משחק להיות גאה ב והמראה שיתאים, זה לא מפתיע לאונרדו דיקפריו יצא לדייט כמה מהנשים היפות בעולם.

שוחט הלב של הוליווד נקשר לאחרונה לדוגמנית קמילה מורון. הזוג התחיל לצאת בשנת 2017 והיו יחד ארבע שנים. בקשר אישר את פרידתם של ליאו וקמילה באוגוסט 2022, כאשר מקור חשף כי הזוג לשעבר פגע "תיקון גס" במערכת היחסים שלהם.

"ליאו וקמילה היו כמה הפסקות בחודשים האחרונים. זה עניין של להחליט אם הם נמצאים בו לטווח ארוך או שפשוט יתנו לו למות", הסביר אז המקורב. "עם כל החברות של ליאו, ברגע שהיא התרכזה בעבודה והיו לה סדרי עדיפויות משלה, הוא התרחק. במקום פרידות דרמטיות, הם לקחו זמן בנפרד".

בשנת 2019, ה פעם… בהוליווד שחקן וקמילה הפכו למם לאחר שהוא נצפה מצלם אותה במלון דו קאפ-עדן-רוק באנטיב, שם הם שהו במהלך פסטיבל קאן.

"ראיתי את המם: או שאתה מת מגיבור או שאתה חי מספיק זמן כדי להפוך לחבר באינסטגרם", אמרה היפהפייה הברונטית תוך כדי שוחח על הצילום הוויראלי עם יריד ההבלים. "מסכן, קוראים לו חבר אינסטגרם", ציינה קמילה, לפני ששיבחה את הישגיו. "הוא איש איכות הסביבה וכוכב קולנוע וזה לא אומר כלום!"

לאונרדו וקמילה נקשרו לראשונה בדצמבר 2017, אך דווח שהם התחילו להתראות באפריל 2018. לפני מעורבותם, השחקן עלה לכותרות לרומנסים רבים אחרים שלו (שמועות ואמיתיות) עם כוכבניות מפורסמות.

נראה שלכוכב עטור הפרסים יש "טיפוס", בהתחשב באיך שהוא יצא עם כל כך הרבה דוגמניות רגליים אחרות בעבר.

לאונרדו נצפה בעבר מתפנק עם השחקנית בלייק לייבלידגם ג'יזל בונדשןממש כמו משמר המפרץ תִינוֹק קלי רוהרבאך, רק כדי להזכיר כמה. שמועות רומנטיות אפילו הסתחררו סביב לאונרדו ו יוֹרֶשֶׁת פריס הילטון.

ה לשעבר גם הרווק הידוע לשמצה היה עם השערות ריהאנה בשלב מסוים, לאחר שנצפו יחד בפסטיבל המוזיקה Coachella.

למרות שהוא נקשר לכמה מהא-ליסטים הכי לוהטים, ליאונרדו לא הופך רציני עם כל מי שהוא יוצא איתו. השחקן עלה על השטיח האדום רק עם שתיים מחברותיו לאורך הקריירה שלו, קריסטן זאנג וג'יזל. נוסף על כך, לפי הדיווחים הוא לקח רק כמה מהגברות לפגוש את אמו, כל כך ברור, הם צריכים להיות משהו מיוחד אם הוא הולך לעשות את הצעד הזה.

לאחרונה, ה פעם… בהוליווד כוכב עלה לכותרות אחרי מייסד אמזון ג'ף בזוס הגיב לסרטון ויראלי של חברתו, לורן סאנצ'זמתמוגגים על לאונרדו במהלך הופעתם בגאלה השנתית העשירית של מחוז לוס אנג'לס לאמנות וקולנוע ב-6 בנובמבר.

"ליאו, בוא לכאן, אני רוצה להראות לך משהו," ציחקק היזם ציוץ המשך ב-8 בנובמבר, תוך כדי שיתוף תמונה שלו ליד שלט שעליו נכתב, "סכנה! צניחה קטלנית של צוק תלול."

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את כל תחומי האהבה של ליאו לאורך השנים.קישור מקור