אריקה ג'יין של RHOBH חושפת את יעד הקריירה של NSFW:

'עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס' עונה 13: שחקנים, תאריך בכורה

מספר מזל 13! לאחר מספר כוכבים מ עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס הודיעו על יציאתם מהתוכנית, מעריצי הריאליטי תוהים מי יהיה בעונה הקרובה של הסדרה הארוכה בראבו סִדרָה. המשך לקרוא כדי לדעת על עונה 13 של RHOBHכולל צוות השחקנים, תאריך הבכורה, חברי השחקנים לשעבר בשיחות לחזור ועוד.

שחקנים של 'RHOBH' עונה 13

על פי מספר דיווחים, עונה 13 של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס יראה חברי צוות קייל ריצ'רדס, אריקה ג'יין, גרסל בוב ו סאטון סטראקה לחזור, והצילומים אמורים להתחיל בסוף ינואר 2023. דורית קמסלי כנראה יחזור גם כן; עם זאת, סיפר מקורב Us Weekly בנובמבר 2022 כי הפאשניסטה עשויה להיות "מורדת בדרגה" לחבר.

לא ברור אם קתי הילטון – של מי מתח מתמשך עם האחות קייל הגיע לראש במהלך טיול עונה 12 של הצוות לאספן, קולורדו – יחזור כחבר או חבר צוות במשרה מלאה. "הם לומדים להביא [Kathy Hilton] חזרה שוב כידידה כי היא חביבת המעריצים", אמר אותו מקור לשקע.

בזמן הופעה בפאנל ב BravoCon באוקטובר 2022מעצבת האופנה קתי הילטון קולקציית לא קמצנה מילים כשדיברה על עונה 13 של תוכנית הריאליטי הוותיקה, ואמרה למנחה בראד גורסקי היא "ממש לא" תחזור לתוכנית עם "אותו צוות בדיוק", לפי Us Weekly.

"אני רק חברה, אז זה לא משנה," היא הודתה, והוסיפה מאוחר יותר, "אני אף פעם לא אוהבת להגיד מה אנשים אחרים צריכים להיות. אני רק חושב שאתה צריך לערבב קצת את הדברים."

בנוסף, לא ברור אם קריסטל קונג מינקוף – שהצטרף לצוות השחקנים במהלך עונה 11 – יחזור כחבר שחקנים במשרה מלאה, כפי שסיפר בעבר מקור Us Weekly שאמא לשניים "נמצאת על גוש החיתוך".

בנובמבר 2022, קריסטל פתחה לגבי אפשרות לחזור לתוכנית. "ביום הראשון שקיבלתי טלפון, היקום הושיט לי אותה, ואני באותה צורה לגבי זה", אמרה E! חֲדָשׁוֹת. "אם זה יבוא שוב, נהדר. אם לא, זה בסדר גם… אני רוצה להראות את המשפחה שלי ואת הייצוג שלי".

'RHOBH' עונה 13 עלילות

במהלך הופעת פאנל ב-BravoCon באוקטובר 2022, אריקה – שלה להתגרש עם לשעבר טום ג'ירדי ותביעותיהם המרובות שימשו א עלילה מרכזית עבור די בלגן מְחַבֵּר במהלך העונות המאוחרות של התוכנית – פתחה באיזה כיוון היא רוצה לראות את התוכנית לוקחת בעונה 13.

דיוויד ביוקאן/שטרסטוק

"הייתי רוצה שנהנה קצת," הזמר "XXPEN$IVE". סיפר Us Weekly. "אני חושב שהשנים האחרונות היו סופר כבדות ואני חושב שזה [the] עקרות בית לשחקנים ולקהל מגיע קצת יותר כיף וקצת יותר כמו, אתה יודע, אנחנו צריכים לצחוק קצת."

למה ליסה רינה עזבה את 'RHOBH'?

ליסה רינה חשפה שהיא לא תחזור לעונה 13 לאחר שהצטרפה לזכיינית במהלך עונתה הרביעית, וציינה שהיא ובראבו הגיעו להסכמה "הדדית" לגביה RHOBH עתיד לאחר סיום החוזה שלה.

"זו העבודה הארוכה ביותר שמילאתי ​​ב-35 שנות הקריירה שלי ואני אסיר תודה לכולם בבראבו ולכל המעורבים בסדרה", ימי חיינו אלום אמר ב א הצהרה ל בקשר ב-5 בינואר 2023, והוסיף, "זו הייתה ריצה מהנה של שמונה שנים ואני נרגש לקראת מה שצפוי!"

ליסה רינה מגיבה לבריטני
צ'לסי לורן/שאטרסטוק

RHOBH עוֹלֶה חָדָשׁ דיאנה ג'נקינס גם הודיעה על יציאתה מהתוכנית באותו חודש דרך אינסטגרםמציינים שהיא ובן זוג אשר מונרו מצפים לילדם השני המשותף.

"בשל גורמים רבים, הריון זה נחשב בסיכון גבוה ואני במנוחה על ידי הרופא. לשם כך, אני לא מסוגל להתמסר במלואו לצילומי העונה הבאה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס", היא כתבה ב-9 בינואר. "אני רוצה להודות לבראבו ולאבולוציה על כך שאפשרו לי להתמקד בהריון שלי, ועל התמיכה וההבנה שלהם. אני מבטיח להמשיך לחלוק איתך את מסע הפוריות שלי".

האם כריסי טייגן מצטרפת ל-RHOBH?

בזמן שעזבתי את ארוחת הצהריים עם הבת פורציה אומנסקי, TMZ שאלה סדרה OG Kyle שלדעתה יוכל להחליף את ליסה לאחר יציאתה מהתוכנית. "תמיד אמרתי כריסי טייגן יהיה הכי טוב," ה ליל כל הקדושים הורג אמרה השחקנית לרשת. "זו עבודה לא קלה, תאמין או לא."

האם ברנדי גלנוויל תהיה בעונה 13 של 'RHOBH'?

אם כי לא ברור אם ברנדי גלנוויל – שהיה חבר בעונה 2, הופיע כחבר שחקנים במשרה מלאה בעונות 3 עד 5 ועשה מספר קמיעות בעונות הבאות – יחזור לעונה 13, אמר מקור בעבר Us Weekly ש"היו שיחות" על הבאת ניו יורק טיימס רב מכר שותים ומצייצים המחבר בחזרה.

בנוסף, המקורב אמר את זה לשקע חוקי Vanderpump כוכב ליסה ונדרפומפשמו של השחקן נזרק לתוך התערובת בתוך טלטלת השחקנים; עם זאת, החלטה סופית "טרם להתקבל". המסעדן שימש כחבר שחקנים במשרה מלאה מעונה 1 עד 9, יציאה מהמופע באמצע הדרך העונה התשיעית.

ברנדי גלנוויל, יולנדה חדיד, ליסה ונדרפומפ, טיילור ארמסטרונג וקייל ריצ'רדס מ
אוון אגוסטיני / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

היא תופיע בעונה 10 של VPRששודר לראשונה בבראבו ביום רביעי, 8 בפברואר, 2023.

תאריך בכורה של 'עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס' עונה 13

נכון לינואר 2023, לא ברור מתי עונה 13 של RHOBH ישודר בכורה בבראבו. ניתן להזרים עונות קודמות ב-Peacock.קישור מקור