פאולה מייפילד, מארוס 90 יום, הולכת כמעט עירומה בהלבשה תחתונה

מציגה את ~הנכסים~ שלה! ארוס בן 90 יום אלום פאולה מייפילד התהדרה בשלל שלה בתמונה חדשה של NSFW, כשהיא כמעט עירומה כשהיא לובשת חתיכת חוטיני לנז'רי קטנטנה ושחורה.

"מחפש את השלט הרחוק", כתב כוכב TLC לשעבר, בן 35, חוצפה אינסטגרם פוסט ביום שישי, 25 באוגוסט. בתצלום, פאולה הפנתה את גבה לכיוון המצלמה כשהיא רוכנת קדימה על ספה, מניחה לשערה הארוך לזלוג במורד חזה. היא גם לבשה הלבשה תחתונה חושפנית ברצינות, שהראתה את הגב והישבן המלא שלה.

זו לא הייתה הפעם הראשונה שהמתאבק המקצועני לבש תלבושת מטורפת. כמעט שלושה שבועות לפני כן, היא התייצבה בחתיכה שחורה ונוצצת כשהיא יושבת על מיטה, לובשת את שערה בשתי צמות ארוכות.

"יום ראשון שמח", היא כתבה את הפוסט ב-7 באוגוסט.

באדיבות פאולה מייפילד/אינסטגרם

עם זאת, היופי ברונטית עסוק יותר בחובות אמא, כמו היא ובעלה ראס מייפילד חלק בן אקסל. ההורים עשו את הופעת הבכורה שלהם יחד במהלך העונה 1 של סדרת המצליחה TLC וקשרו באוקטובר 2013. לאחר מכן הם המשיכו לככב בעונות 1 עד 4 של הספין-אוף ארוס 90 יום: באושר ועושר? המתעדים את לידת ילדם הראשון בעונה 4. למרות שהמשפחה לא הופיעה בעונה שלמה מאז 2019, הם עדיין התארחו בתוכניות ספין-אוף אחרות, כגון ארוס 90 יום: שיחת כריות וספינאופים של Discovery+, כולל יום 90: שיחת אוכל.

למרות שהזוג הוותיק עשה כברת דרך מאז תחילת מערכת היחסים שלהם, הם בכל זאת התמודדו עם מהמורות בדרך. באוגוסט 2021, פאולה וראס, 35, עוררו שמועות מפוצלות בקשר אישר באופן בלעדי שהשניים אכן היו "בהפסקה" באותה עת.

"במהלך המגיפה הזו, זה פגע מאוד בכולם, במיוחד בזוגות שנאלצו להישאר בבית אחד עם השני 24/7", דומיניק אנצ'ינטוןהמנהל של פאולה, הסביר לו באופן בלעדי בקשר באותו חודש. "רוס איבד את עבודתו במהלך המגיפה, אז פאולה הייתה המפרנסת היחידה בשנה האחרונה. עם כל זה, זה בהחלט גבה מחיר משניהם".

היא הוסיפה כי בעוד שהצמד לא "מתגרש עדיין", הם פנו לייעוץ נישואין כדי להתגבר על מצוקותיהם הזוגיות.

"הם עדיין ביחד," הוסיפה דומיניק. "הם פשוט לוקחים הפסקה והולכים לטיפול כדי לפתור את הבעיות".

נראה כי ראס ופאולה עבדו יחד כדי לתקן את מערכת היחסים שלהם, מכיוון שהם עדיין חזקים היום!

האמא אפילו שיתפה עדכון מתוק עם העוקבים שלה באינסטגרם במהלך הקיץ על מצב התא המשפחתי שלהם. פאולה שיתפה תמונה ביום שלישי, 23 באוגוסט, בה נראים אותה, ראס ובנם בן ה-3 על חוף הים, פשוט כיתוב את התמונה, "חיוכים".קישור מקור