פאולה של ארוסת 90 הימים, הבית החדש של ראס מייפילד: פרטים

ארוס בן 90 יום כוכבים פאולה מייפילד ו ראס מייפילד מקבלים "התחלה חדשה" כשהם עוברים לבית חדש כמעט שנה לאחר שחזרו להיות ביחד לאחר הפסקה קצרה בנישואיהם, מספרת אמו של אחד באופן בלעדי בקשר בראיון וידאו.

"זה המקום המושלם למעשה… להתחיל מחדש", אומרת פאולה, בת 35, על ביתם החדש באורלנדו, פלורידה, עם ארבעה חדרי שינה. "כבר קישטתי את החדר של אקסל. יש לי את המשרד הקטן שלי, שנמצא עם ציוד התפירה שלי כי אני גם עושה תפירה – אני תופר בעצמי [wrestling] גלגל שיניים."

הזוג בעונה 1 מתרגש מהחפירות החדשות שלהם. בנוסף למספר חדרי השינה, הבית כולל ג'קוזי, בריכה וחדר אוכל ענק.

המהלך הוא שדרוג משמעותי עבור הזוג עונה 1, לאחר שהם חיו בעבר בקרוואן במשך כמעט שנתיים. לרוע המזל, חיי הקרוואנים גבו מחיר ממערכת היחסים שלהם, וזה היה חלק מהסיבה שבגללה ראס, בן 35 ופאולה בילו זמן מה בנפרד. בקשר אישר שהזוג היה "בהפסקה" באוגוסט 2021.

"במהלך המגיפה הזו, זה פגע מאוד בכולם, במיוחד בזוגות שנאלצו להישאר בבית אחד עם השני 24/7", דומיניק אנצ'ינטוןסיפר המנהל של פאולה והבעלים של Dominion Talent House בקשר בזמן. היא גם ציינה שההחלטה של ​​בני הזוג לעבור לקרוואן הקשתה את הדברים מכיוון שהם היו במקומות קרובים כל כך ביחד.

באדיבות פאולה מייפילד/אינסטגרם

למרבה המזל, ההפסקה שלהם הייתה קצרת מועד. יליד אוקלהומה ופאולה חזרו להיות ביחד עד אותו אוקטובר וחגגו את חגי 2021 עם בנם בן ה-3, אקסל.

בעוד פאולה וראס נרגשים לקבל יותר מקום, הבית החדש הזה לא הולך להיות הבית שלהם לנצח. המתאבק המקצועי מספר באופן בלעדי בקשר שהם הולכים לגור במקום החדש שלהם כשהם בונים בית חלומות מותאם אישית משלהם על אדמה שיליד קולומביה רכשה בעצמה.

"זה פרויקט שרציתי לעשות כל כך הרבה זמן ו [Russ] [is] תומכת בי ב-100%", היא אומרת על ההשקעה שלה. "כמובן, זה שלנו, אבל זה כמו כשיש לנו [a] פרויקט, אתה לא צריך לעשות את זה תמיד עם בן/בת הזוג שלך. יש לך מטרות משלך, יש לך משהו משלך".

ארוסה בת 90 הימים פאולה ראס מייפילד עוברת לבית חדש 11
באדיבות פאולה מייפילד/אינסטגרם

מעריצים פגשו לראשונה את פאולה ובעלה בהקרנת הבכורה של הסדרה ארוס בן 90 יום, שעלתה לראשונה ב-TLC בינואר 2014. הצופים צפו איך היפהפייה הברונטית עוזבת את חייה בקולומביה כדי להיטמע באורח החיים של ראס בעיר הקטנה באוקלהומה. הם התחתנו באוקטובר 2013 לפני שקיבלו את פני בנם הראשון, אקסל, בינואר 2019.

לאחר שהתגוררו תחילה באוקלהומה ליד משפחתו של ראס, השניים עברו למיאמי לפני שהתמקמו בעיר הולדתם החדשה. בעוד בני הזוג מתגוררים בחלל החדש שלהם בזמן שהם בונים את "בית החלומות" שלהם, לשינוי יש יתרונות עבור כל בני המשפחה – כולל בנם ש"סופר נרגש בחדר השינה שלו".

עם אקסל בחדר השינה שלו בפעם הראשונה "מאז שהוא היה קטן", מגלה פאולה, "אני חושבת שאמש, בפעם הראשונה, באמת הספקנו ליהנות מרגע".

"[Russ was] כמו, 'הו, זה מרגיש טוב. כאילו, זה יעזור. זה בהחלט יעזור,'" ה ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? אלום מתנפל על האופן שבו לביתם החדש הייתה השפעה חיובית על נישואיהם.

באשר לקרוואן הפנאי שלהם, פאולה מסבירה שהם מתכננים לשמור עליו כ"מסע הביתה" העתידי שלהם.

"אני לא חושבת שאני רוצה למכור את זה," היא ממשיכה. "אני שמח עם זה ו…זו השקעה שבסופו של דבר תעבוד למשהו."

קישור מקור