פארה אברהם הואשם בסוללה לאחר שלכאורה סטירה בשומר

פארה אברהם הואשם בסוללה לאחר שלכאורה סטירה בשומר

אמא נוער OG אלום פרה אברהם הואשם בסוללה על קצין שלום או שוטר, בקשר יכול לאשר.

האישום נגד פארה, 31, הוגש נגדה ב-2 ביוני 2022, על פי מידע המקרה שנצפה על ידי בקשר. נציג של פארה לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

בעוד שהאישום הוגש נגדה לאחרונה, הוא נובע מהעימות לכאורה שניהלה עם מאבטח מחוץ למסעדת Grandmaster Recorders בהוליווד ב-16 בינואר.

אמו של אחד נעצרה בעבר במעצר אזרח באותו היום, ולאחר מכן נלקחה למעצר על ידי משטרת לוס אנג'לס לפני ששוחררה עם ציטוט באותו זמן.

כששיתפה כמה סרטונים שלה באזיקים ומוחזקת בידי מאבטח גבר ברשתות החברתיות, פארה מצידה טענה ש"צוות" של גרנדמאסטר מקליטים "שוב תוקף לקוח משלם ומחזיק אותי בניגוד לרצוני ופוגע בי ."

גרנדמאסטר רקורדס לא הגיבה מיד בקשרבקשתו של תגובה בזמנו.

בטענה שהיא עצמה הייתה "מוכה ומותקף על ידי הצוות שלך", קרא פארה את המסעדה "סביבה לא בטוחה ומטרידה".

בעקבות התקרית, עורך דינה של פארה, דריו סי. גומז אמר כי "לא הוגשו נגדה אישומים באותה עת וטען כי פארה "היה הקורבן בכל זה, לא רק של פגיעה פיזית ונפשית, אלא גם של חקירה רשלנית של צוות האבטחה ב-Grandmaster Records והתקשורת בכלל".

ה אמא מתבגרת: מפגש משפחתי אלום גם חלק ממושך יותר אינסטגרם פוסט על התקרית, וכתב כי "אף אישה או גבר לא צריך להיות מוכה, להתעלל, לקשור קשר, להתאגד, להקים, להקליט ולמכור וידאו."

"הייתה לי שנה מאוד טראומטית ואני לא ראוי שיתקפו אותי, יחבולו אותי, גברים עליי ויחבטו אותי", טען אברהם. "כאם חד הורית שצריכים להטריד אותה, למכות ולקשר נגדה כלקוחה משלמת, @grandmaster_recorders צריכה לפטר את ההנהלה והאבטחה שלהם לכל התורמים לתקוף אדם אחד מתוך 3 אנשים."

ה 16 ובהריון אלום המשיך ושיבח את "משטרת הוליווד על שהצילה" אותה מ"החזקה בניגוד לרצונה והותקפה".

"אפילו לא יכולתי להשתמש בטלפון שלי," המשיכה אברהם. "אני מבורך ללכת היום לכנסייה. אני מבין שזה כבר לא בטוח עבור [women] לצאת לאכול בשכונות שלהם. אני מצפה לתואר שלי במשפטים ואני מצפה לבית המשפט. הצדק ייצא לאור כתמיד".קישור מקור