פארה אברהם מנשק את איש המסתורין בדייט: ראה תמונות!

פארה אברהם מנשק את איש המסתורין בדייט: ראה תמונות!

רומנטיקה חדשה! אמא מתבגרת אלום פרה אברהם נראה מנשק גבר מסתורי במהלך דייט ביום שישי, 3 ביוני.

פארה, בת 31, הפגינה חיבה לדייט שלה בעודה רכנה לתת לו נשיקה במהלך ארוחת הערב במסעדת Yamashiro בהוליווד. איש הטלוויזיה לשעבר הדהים בשמלת מקסי ירוקה, בעוד האיש המסתורי התלבש כלאחר יד בחולצת טי שחורה וג'ינס כהה. עוד הוא הסתיר את זהותו על ידי מרכיב משקפי שמש במהלך הבילוי.

לפני הרומן החדש של כוכב הריאליטי, פארה יצאה עם דרק אנדרווד, סיימון סראן, ג'ון פארה, מרסל קמינשטיין ו דניאל אלוורז.

בשנת 2019, פארה – שהיא האם לבת סופיה בת ה-13 עם דרק – נתנה תובנה לגבי מה שהיא מחפשת בחבר. "מה אני מחפש בבן זוג? הייתי אומרת בן זוג שמסוגל היטב, אוהב את הבת שלי ואוהב כלבים", אמרה Us Weekly בזמן. "פשוט אדם טוב, כיפי ויוצא. אני בטוח שכולנו הרווקים, שיש לנו כל כך הרבה, מחפשים בן אדם נהדר. אבל יש מעט מאוד."

דרק מת באופן טרגי בתאונת דרכים כשפארה הייתה בהריון ב-2008.

פארה גם חשפה שהיא לא מיהרה להביא ילדים נוספים בזמן הראיון. "סופיה מאוד מקווה שהיא תקבל אח או אחות. אני רק מקווה שאפגוש בן אדם שהוא מספיק גדול לעשות את זה איתו", אמרה. "אבל אני לא ממהר. אני בסדר להיות נשוי לעצמי בשלב הזה."

צופי MTV פגשו לראשונה את יליד נברסקה בעונת הבכורה של 16 ובהריון בשנת 2009. היא המשיכה לככב בסרט Teen Mom והספין-אוף אמא נוער OG. פארה עזבה את Teen Mom OG ב-2018 לאחר פרק שתפס את השיחה המתוחה שלה עם המפיק מורגן ג'יי פרימן, שבו כינה אותה "קשה" והציב לה אולטימטום בין המשך תפקידה בסדרה או עבודה בתעשיית הסרטים למבוגרים. איש הטלוויזיה בחר לעזוב את הזיכיון ומאז הוא עסוק בעיסוק בנתיבי קריירה אחרים.

פארה גרמה לה לחזור לזכיינית עם קמיע קצר על הספין-אוף אמא מתבגרת: מפגש משפחתי. עם זאת, הקאמבק לא נמשך זמן רב, והיא עזבה לאחר שנקלעה למריבות רבות עם כוכבי הסדרה האחרים.

המשך לגלול כדי לראות תמונות מהתאריך הארוז של מחשב כף היד.

קישור מקור