פארה אברהם של אמא מתבגרת טוענת שהיא הייתה במועדון עם סופיה

מיישרים את השיא. פרה אברהם הטילה את הטענות שהיא מבלה במועדונים עם בתה בת ה-13, סופיה.

לאחר שנצפה במועדון עם סופיה, פארה, 31, הסביר TMZ שהיא לקחה את המתבגרת וחברותיה לקונצרט "בכל הגילאים" בחדר הבקרה של האימפריה בטקסס ביום שני, 18 ביולי. היא הוסיפה שהיא מרגישה יותר בנוח להיות בקונצרט, ברמז לטרגדיה של פסטיבל Astroworld שהתרחשה בנובמבר 2021.

ה אמא מתבגרת אלום קבעה את השיא ישר לאחר שהטילו אותה על פרסום סרטונים מתוך המקום. המבקרים הניחו בתחילה שסופיה צעירה ממגבלת הגיל של המועדון. בינתיים, אחרים טענו שסופיה צעירה מכדי להיות במקום ללא קשר לדרישת הגיל.

פארה התעקשה שלמקום אין הגבלת גיל ואמרה שהיא לקחה את סופיה לאירוע כדי ללמד את בתה איך ליהנות ובטוח בהופעה.

כוכבת הריאליטי לשעבר נהנתה מבילוי לילי עם סופיה כשהיא ממשיכה להתמודד עם דרמה משפטית.

סוכנות מגה

ב-2 ביוני, פארה נפגעה מסוללה באשמת קצין שלום או שוטר לאחר עימות לכאורה שניהלה עם מאבטח מחוץ למסעדת Grandmaster Recorders בהוליווד ב-16 בינואר.

בקשר אישר באופן בלעדי ב-28 ביוני כי פארה כפר באשמה.

ה אמא נוער OG בקשתה של אלום הוגשה במהלך העמדה לדין ב-23 ביוני ודיון קדם משפט נקבע ל-2 בספטמבר, על פי מידע המקרה שנצפה על ידי בקשר.

פארח נעצר בעבר במעצר אזרח ביום המריבה ולאחר מכן נלקח למעצר על ידי משטרת לוס אנג'לס. מאוחר יותר היא שוחררה עם ציטוט.

בעודה משתפת כמה סרטונים שלה באזיקים והוחזקת בידי מאבטח גבר ברשתות החברתיות, פארה טענה כי "צוות" של גרנדמאסטר מקליטים "שוב תוקף לקוח משלם ומחזיק אותי בניגוד לרצוני ופגע בי".

גראנדמאסטר רקורדס לא הגיבה בקשרבקשתו של תגובה בזמנו.

פארה ידועה בעיקר בזכות כיכבה ב-MTV אמא מתבגרתשפעל מ-2009 עד 2012, והספין-אוף שלו, אמא נוער OG. בזמן שהיא כיכבה בשבע העונות הראשונות של הספין-אוף, ילידת נברסקה פוטרה בשל עבודתה בתעשיית הבידור למבוגרים.

היא חולקת את סופיה עם החבר המנוח שלה, דרק אנדרווד, שמת בדצמבר 2008 בזמן פארה בהריון. היא ילדה את סופיה זמן קצר לאחר מכן בפברואר 2009.

קישור מקור