פארה, מאצ'י, אמבר ועוד

פארה, מאצ'י, אמבר ועוד

לך, אמהות! פרה אברהם, מאסי מקיני (לבית Bookout), קיילין לורי והשני מרוויח הכי הרבה אמא מתבגרת כוכבים גורפים ברצינות את הבצק. המשכורות שלהם מוכיחות שהגברות האלה יודעות לעשות עסקאות ולעבוד קשה.

היו הרבה פנים לבוא ולצאת בתוכנית הריאליטי הוותיקה של MTV. המקורי אמא מתבגרת – יחד עם גרסאות 2 ו-3 – ו אמא מתבגרת: צעירה ובהריון כולם היו ספינים של ה 16 ובהריוןשרץ בין 2009 ל-2014. באופן לא מפתיע, רבות מהאמהות המרוויחות ביותר בתוכנית נראו לראשונה בעונות הראשונות של הסדרה המקורית.

לדוגמה, מאצ'י בת ה-16 ציפתה לבן בנטלי עם החבר לשעבר ריאן אדוארדס בפרק הראשון אי פעם של 16 ובהריון. הנשים האחרות שהופיעו בעונה 1 היו פארה, ענבר פורטווד, קטלין לואל, אבוני ג'קסון ו וויטני פרוויס.

לאחר תקופת העונה הראשונה שלה, פארה עשתה הכל כדי למקסם את התהילה (והכסף) שלה עם הופעות עתידיות ב- אמא מתבגרת ספינאופים ותוכניות ריאליטי אקס על החוף, טיפול זוגי, AF יחיד ו אח גדול. כוכבים אחרים, כמו מאסי, העדיפו לנהל חיים שקטים יותר.

ילידת טנסי כתבה את ספרה חֲסִין קְלִיעִים ב-2015, וזה הפך במהירות ל-a ניו יורק טיימס רב מכר. עם זאת, היא עושה כמיטב יכולתה להתרחק מאור הזרקורים לרוב.

"ריאליטי יכול להפוך אותך למפורסם מאוד", הסבירה בספר זיכרונותיה. "כולם יודעים את השם שלך ומדברים עליך, אבל אין יוקרה על שטיח אדום או ערימות כסף זוהרות."

היא הוסיפה, "אנשים מיד חושבים שאתה סלבריטי ברמה גבוהה ואתה מטייל בעולם ויש לך אחוזה וכל כך הרבה כסף וכל הדברים האחרים האלה שהם מקשרים עם הפנים שלך בטלוויזיה." מאסי מצאה את הסוף הטוב שלה עם בעלה טיילור מקינילו נישאה ב-2016.

קיילין הופיעה לראשונה בעונה 2 של 16 ובהריון עם אקס ג'ו ריברה בזמן שמצפה לבן יצחק. היא השתמשה בתהילת הריאליטי שלה כדי להשיק פרויקטים צדדיים מרובים, כולל הפודקאסט שלה "Coffee Convos" עם כריסלי יודעת הכי טוב אלום לינדזי כריסלי ו-Pothead Hair Care, קו מוצרים מושרה בשמן CBD.

בסך הכל, עיניהם של הכוכבים הללו נשואות אל המזומנים. קטלין ובעל טיילר בלטיירהשהשתתפו בתוכנית למעלה מ-10 שנים, אמרו שילדיהם "מוכנים לחיים כלכלית" בשל הרווחים שלהם מ-MTV.

"המכללה בתשלום וזה היה הדבר העיקרי שלי ושל קטלין", אמר טיילר במהלך הופעה בפודקאסט "The Awesome Dad Show". "לכל אחד מהילדים שלנו יש קרנות נאמנות שכסף נכנס אליהם והם לא יכולים לגעת בהם". בני הזוג חולקים את הבנות נובלי ו-ואידה והם גם הורים לילדם הראשון, קרלי, שאותם הניחו לאימוץ במהלך העונה הראשונה של 16 ובהריון.

הוא הוסיף, "יש לי כל כך הרבה ביטחון ושלווה באיך שאנחנו מגדלים את הילדים שלי… הם יהיו צנועים וידעו את הקורבנות שהקרבנו".

המשך לגלול כדי לראות את הרווחים הגבוהים ביותר אמא מתבגרת כוכבים!

קישור מקור